řeč je o spodních košilkách, kterým se naše čtenářka s nickem kytinkak zatím zdárně vyhýbá, ale přiznává, že možná s věkem přijde na to, že mají něco do sebe a začne je také nosit.

Přeji krásné středeční ráno všem ženin-kám i tobě Danuš

Musím se přiznat, že já jsem nikdy neřešila spodní prádlo podle počasí venku. Pokud je zima, stejně si vezmu to, co mi padne první pod ruku. Zatím jsem nedošla ani tak daleko, že bych nosila spodní košilku. A že dokonce i nějaké mám. Nějak mi nechybí. Nosím hodně bavlněná trika, roláky a navrch nosím pletené vesty, a tak nemám pocit chladu.

Zimu většinou vnímám tak, že mi je zima na nohy anebo na ruce. Nohy promrzlé mít je hodně nepříjemné, protože mi je nejen zima, ale potřebuji stále na malou.

Ale, když zavzpomínám na mojí babičku, tak ta nosila stále kalhotky s nohavičkou a bez košilky nevyšla ani v létě. Bylo to dáno asi i dobou. Moje mamka nosí také přes zimu košilky. Třeba i já je budu jednou nosit.

Takže já se oblékám slabě.

Hezký den všem ženinkám přeje

Kytinkak

Milá Kytinkak, tak to jste asi hodně otužilá. Já se také snažím, ale většinou mi mrznou ruce, i když je v kanceláři teplo. Jenomže klávesnice a rukavice k sobě moc nejdou

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a spodní prádlo, milé ženy-in?

  • Možná si vzpomenete na doby, kdy jste odmítaly nosit teplé košilky, kdy jste ohrnovaly nos nad punčocháči a klidně ukazovaly holá bedra v bokovkách a krátkých bundičkách.
  • Jak je to dnes? Poučily jste se trochu? Nosíte v zimě jiné prádlo než v létě? Čím se přioblékáte?
  • Jste zimomřivá, nebo otužilá? Kterou část těla musíte mít bezpodmínečně v teple?
  • Chodíte i v zimě v tangách, nebo bez podprsenky?
  • Vítáte návrat spodního prádla, kterému se říká jednoduše „body“? Nosily jste ho rády, nebo jste dávaly přednost košilkám.

Napište nám. Na vaše příhody, rady, postřehy a diskuze se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama