Zdraví

Trápí Vás záněty močových cest?


Potíže s močovými cestami se nevyhýbají ani mužům, jsou to však v 90 % ženy, které přivádí k lékaři časté nucení na močení provázené pálením a řezáním, bolestmi v podbřišku. Důvodem je odlišná anatomie ženského organizmu. Není výjimkou, že tyto potíže trápí i docela malá děvčátka, kde častou příčinou bývá používání nekvalitních plen. Zdánlivě banální onemocnění nelze podceňovat, protože pokud není léčeno, může přejít do chronického stádia, které pak často provází inkontinence (únik moči).

Lidé s podobnými zkušenostmi by měli vsadit hlavně na prevenci. Jednou z jejích forem je užívání přípravků s rostlinnými výtažky, například z brusinek velkoplodých. Ty jsou totiž bohatým zdrojem vitaminů, bioflavonoidů a dalších přírodních látek s výjimečným vlivem na zdraví močových cest. Ve volné přírodě se však pomalu stávají vzácností, můžeme si je ale dopřát právě ve formě přípravku Urinal.

Doplněk stravy Urinal je kvalitní přípravek na přírodní bázi s příznivým vlivem na zdraví močových cest. Každá tobolka obsahuje patentovanou aktivní látku NutriCranTM, koncentrovanou sušenou šťávu z brusinek velkoplodých. 200 mg účinného extraktu NutriCranTM odpovídá množství, které je obsaženo v 5000 mg čerstvých brusinek. Tento silný a účinný extrakt pomáhá zabraňovat uchycení bakterií na stěnách močových cest 1) (zejména E. Coli, které jsou příčinou až 85 % všech uroinfekcí), což bylo prokázáno i studií provedenou na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Mimo jiné se studií také potvrdilo, že dlouhodobé užívání přípravku Urinal nemá vedlejší účinky na lidský organizmus 1). 

Urinal pomáhá udržovat močové cesty zdravé a zabraňovat vzniku opakovaných zánětů. Zanedbatelné jistě není ani to, že při inkontinenci pomáhá zpomalovat rozklad uniklé moči a zabraňovat tak zápachu. Přípravek mohou užívat i těhotné a kojící ženy a je vhodný jako doplňková výživa při užívání antibiotik.

O pozitivních účincích tohoto doplňku stravy se již přesvědčily stovky spokojených zákazníků. Jak vyplynulo z průzkumu agentury Respond & CO, s. r. o., uskutečněného na přelomu měsíce ledna a února 2007, a jehož se zúčastnilo celkem 1292 členů Klubu zdraví Walmark, bylo s přípravkem Urinal spokojeno celkem 97,3 % uživatelů. Vysokou spokojenost s Urinalem dále zákazníci potvrdili i ochotou koupit si Urinal znovu, kdy tuto myšlenku potvrdily dvě třetiny uživatelů. Vyzkoušejte tedy i Vy Urinal – nejúčinnější přírodní řešení v péči o zdraví močových cest.

1) Valentova K. et al. Biosafety, antioxidant status and metabolites in urine after consumption of dried cranberry juice in healthy women: A pilot double-blind placebo controlled trial. J Agric Food Chem 2007, v tisku.

K dostání v lékárnách nebo na bezplatné infolince 800 141 141.

Vyrábí: Walmark, a. s., Třinec, Česká republika, www.walmark.cz

   
23.04.2007 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Impressa [*]

  Záněty močového měchýře jsem trpěla docela často, pak jsem zašla k urologovi, který mi řekl, že nemám záněty z častého prochlazení, ale že už to mám chronické kvůli špatné tkáni v močovém měchýři. Špatnou tkáň vypálil a pak jsem měla klid. Sice to dost bolelo, ale dalo se to vydržet, ale pořád lepší, než do sebe cpát antibiotika a ta nemoc taky není zrovna příjemná.

  superkarma: 0 23.04.2007, 19:18:45
 2. avatar
  [3] Maši [*]

  Tak tímhle buhužel trpím, stačí mít pár hodin nohy v zimě a je to.Zánět mám tak co půl roku a není to nic příjemného, už si dávám na prochladnutí secsakramentský pozor...

  superkarma: 0 23.04.2007, 11:28:32
 3. avatar
  [2] Lilinka [*]

  Jo, měla jsem zánět dvakrát Naštěstí antibiotika zabrala téměř okamžitě Teď občas prevetivně sním balíček sušených brusinek a zatím jsem bez problémů

  superkarma: 0 23.04.2007, 09:10:55
 4. [1] inka35 [*]

  ŠKODA SLOV.POPRVÉ A SNAD NA POSLED JSEM MĚLA ZÁNĚT MOČÁKU A ZÁROVEN LEDVIN PŘED TŘEMI TÝDNY .PROTOŽE JSEM NEBYLA NA NĚCO TAKOVÉHO PŘIPRAVENA A NAVÍC TO ZAČALO V PÁTEK VEČER(NESKUTEČNÁ BOLEST)BYLA JSEM NUCENA VOLAT PO12 LETECH POHOTOVOST(TENKRÁT TO BYL"jen porod").doufám že už něco takového neprožiji.

  superkarma: 0 23.04.2007, 08:11:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme