lam

Vaginální mykóza je čistě ženské téma. Trápí řadu z nás. Pro některé ženy je to onemocnění, se kterým se setkávají velmi často, některé mají štěstí, že se s ní setkávají velmi sporadicky. Bohužel statistiky ukazují, že je více těch, které trápí často. Pálení, svědění, nepříjemný výtok. Také často zkažená dovolená a sexuální půst. Pocit nepohody. To vše zapříčiní vaginální mykóza. Onemocnění, které se i po vyléčení často vrací.

Vaginální (poševní) mykózu obvykle způsobují kvasinky rodu Candida. Tyto kvasinky jsou součástí zdravé rovnováhy poševního prostředí. Jestliže se tato rovnováha naruší, kvasinky se přemnoží a způsobí onemocnění zvané mykóza.

Chceme se Vás zeptat, jakou máte s tímto onemocněním zkušenost. Trápí Vás více v létě nebo v zimě? Víte sama, čeho se vyvarovat nebo na co si dát pozor, aby se u Vás neprojevila vaginální mykóza? Když se projeví, léčí se i Váš partner? Stalo se Vám, že onemocnění bylo chronické? Pokud zjistíte nepříjemné příznaky, jdete hned k lékaři nebo se spoléháte na osvědčené přípravky, které můžete koupit v lékárně? Co si myslíte o intimní hygieně? Pomáhá? Zajímá nás Vaše zkušenost, Váš názor. Zapojte se do diskuse!

Získejte dárky!

Napište nám své příspěvky pod tento článek do diskuse. Po vylosování odměníme pět z Vás: tři získají kosmetiku Vichy - krém LiftActive a modrý deštník, další dvě z Vás získají modrý deštník. Děkujeme za Vaše názory k tématu. Diskuse pořádaná naším portálem trvá do 28. 8. 2011.

gyno

Partnerem této diskuse je léčivý přípravek Gyno-Pevaryl®
Spolehlivou úlevu Vám přinese léčivý přípravek Gyno-Pevaryl®, antimykotikum určené k léčbě vaginálních mykóz. Jeho nespornou výhodou je, že Gyno-Pevaryl® 150 obsahuje 3 vaginální čípky, které se zavádí večer do pochvy po dobu 3 dnů. Během této doby nepříjemné příznaky mykózy ve většině případů odezní.
Více informací naleznete na www.gyno-pevaryl.cz

Gyno-Pevaryl® 150, Gyno-Pevaryl® 150 Combipack a Gyno-Pevaryl® 50 obsahují ekonazol-nitrát, vaginální podání. Před použitím si pečlivě pročtěte příbalovou informaci.
EK_201108029

Reklama