Styl

Trápí vás slabé a řídké vlasy? Vyzkoušejte přípravky Schauma Fyto-kofein!

Slabé a řídké vlasy trápí mnoho lidí. Tento problém může mít více příčin. Chemické přípravky nebo nevhodný styling za vysokých teplot mohou vlasy namáhat a poškozovat, takže se začnou lámat. Podobně mohou vlasy oslabit a působit jejich řídnutí hormonální změny během menopauzy, věk, stres, nezdravá strava nebo i životní prostředí. Značka Schauma od Schwarzkopf proto uvedla na začátku jara na trh řadu vlasové kosmetiky Schauma Fyto-kofein, která stimuluje růstové faktory vlasů a aktivuje vlasové kořínky. Složení s inovativním Fyto-kofeinovým komplexem pečuje o jemné a slabé vlasy a posiluje jejich strukturu.

schauma

Oslabené a řídké vlasy trápí spoustu mužů i žen. Bohužel jsou to především právě ženy, pro něž tento problém mnohdy znamená zásah do psychiky. Vždyť krásná a hustá hříva vždy byla a je symbolem krásy a ženskosti. Značka Schauma nyní přináší řešení v podobě nové řady Schauma Fyto-kofein. Její složení posiluje vlasová vlákna zevnitř a stimuluje jejich růst.

Receptura obsahuje speciálně vyvinutý inovativní Fyto-kofeinový komplex, který kombinuje rostlinné výtažky a kofein. Kofein, jako jeho aktivní složka, stimuluje růstové faktory zlepšením látkové výměny ve vlasových koříncích. Rostlinné výtažky jsou obzvlášť bohaté na antioxidanty a mohou bojovat proti volným radikálům a tím přispívat k ochraně vlasů před nepříznivými vlivy životního prostředí. Sekundární rostlinné látky, které se nazývají fyto-flavony, zvyšují odolnost vlasů a napomáhají jejich přirozené regeneraci.

Šampon z řady Schauma Fyto-kofein pečuje o vlasy, a zatímco je zbavuje nečistot, aktivuje činnost vlasových kořínků. Balzám Schauma Fyto-kofein uhlazuje povrch vlasů, okamžitě jim dodává intenzivní lesk a vlasy se díky němu lépe rozčesávají. Bezoplachová péče této řady je pak dokonalým přípravkem pro každý den – jednoduše se aplikuje na ručníkem vysušené vlasy, které posiluje a brání jejich zacuchání. Účinnost této řady je vědecky ověřená!

schauma

Portfolio řady Schauma Fyto-kofein:

 • Šampon Schauma Fyto-kofein, 400 ml – DMOC 80,60 Kč
 • Šampon Schauma Fyto-kofein, 250 ml – DMOC 60,40 Kč
 • Balzám Schauma Fyto-kofein, 200 ml – DMOC 60,40 Kč
 • Bezoplachová péče Schauma Fyto-kofein, 200 ml – DMOC 80,60 Kč
   
09.05.2013 - Vlasy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Aliča [*]

  Taky používám Donu Hair a určitě zkusím tu forte. Mám s ní dobré zkušenosti tím, že mám jemné zvasy, které se strašně snadno ničí, tak je třeba je vyživit. Šampóny tady z článku jsem taky taky zkusila a jsem spokojená. Hlavně po nich vlasy hezky voní.

  superkarma: 0 06.09.2013, 10:53:09
 2. [3] pavla.ka [*]

  Nevím jestli šampón pomůže, já mám zkušenost, že spíš ne. Mě pomohla hodně Donna Hair a šampón na padání vlasů přímo z lékárny. Navíc teď jsem viděla i novinku Donnu Hair forte, takže si asi zase balení koupím. Jestli to bude účinkovat ještě více, tak budu opravdu nadšená.

  superkarma: 0 11.06.2013, 15:42:57
 3. [2] Martina59 [*]

  Zkus společnost Toppik

  superkarma: 0 05.06.2013, 13:36:12
 4. avatar
  [1] kosík [*]

  Schauma Fyto-kofein vyzkouším, třeba pomůže i mně Sml16

  superkarma: 0 29.05.2013, 23:29:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme