Trápí vás rýma? Trpíte rýmou alergickou, celoroční či infekční? Teče vám z nosu, pro oči nevidíte, a už opravdu nevíte, co máte dělat? Všechny normální kapky vám už lékař zakázal, protože při častém používání poškozují sliznice a mohly by vaše komplikace ještě zhoršit? V tom případě neváhejte a kupte si Stérimar!

Stérimar je přírodní ekologický produkt, obsahující čistou vodu z hlubin moří se stopovými prvky! Je vhodný pro kojence, dospělé i seniory, ale také pro těhotné a kojící matky. Rýma vás zkrátka už nezastaví - stačí si dát do nosu nosní sprej Stérimar a jste za vodou!

Mořská voda, obsažená ve Stérimaru, je přírodní médium, které je bohaté na minerály a mikroorganismy - fytoplankton a zooplankton. Mikroorganismy uvolňují do vody produkty svého metabolizmu - hormony, antibiotické a bakteriostatické látky, které v organismu působí jako biokatalyzátory a mají antibiotické a antiseptické účinky. To znamená, že působí jako přírodní antibiotika.

Bylo zjištěno, že mořská voda obsahuje celkem 97 minerálních látek a stopových prvků. Proto si můžete pořídit také Stérimar obohacený o mangan. Je to specialista na celoroční i sezónní alergické rýmy, protože mangan má prokazatelné antialergické účinky. Stérimar s manganem brání rozvinutí alergického zánětu nosní sliznice, brání nosní sliznici před vznikem alergické rýmy způsobené všemi druhy alergenů (pyly, prach, zvířecí alergeny, znečištěné ovzduší a další), obnovuje poškozenou nosní sliznici, umožňuje šetrné čištění nosních dutin a dobré vstřebávání stopových prvků a uvolňuje a zprůchodňuje dýchací cesty. Je vhodný i jako doplněk specifické antialergické léčby, přičemž  doporučené dávkování je 2-4x denně do každé nosní dírky po dobu 10-15 dnů.

Ani pokud trpíte rýmou infekční, nemusíte si zoufat! Stačí sáhnout po Stérimaru obohaceném o měď! Je to specialista na rýmy způsobené bakteriemi a viry – infekční rýmy, a ostatní infekce horních cest dýchacích. Měď má prokazatelné antibakteriální, antivirotické a protizánětlivé účinky. Stérimar obohacený o měď pomáhá při infekční rýmě – virové i bakteriální, při rýmě z nachlazení, uvolňuje a zprůchodňuje dýchací cesty, odstraňuje otok nosní sliznice, umožňuje šetrné čištění nosních dutin a dobré vstřebávání stopových prvků a brání rozvinutí komplikací rýmy. Doporučené dávkování je 2-4x denně do každé nosní dírky po dobu 10-15 dnů

Stérimar nosní sprej je specialista pro každodenní hygienu nosu. Uvolňuje a čistí horní cesty dýchací, výrazně zlepšuje kondici nosní sliznice a její obranyschopnost proti vniknutí cizorodých a infekčních látek do organismu a pozor, narozdíl od většiny nosních sprejů a kapek je vhodný pro celoroční používání! K dostání je v lékárnách bez lékařského předpisu.

Více informací můžete získat na www.sterimar.cz!

Reklama