Zdraví

Trápí vás průjem? V lékárně žádejte Phyteneo Gastrophyt

Průjem je nepříjemné onemocnění, které je náročné obzvlášť u dětí, kterým běžné přípravky vůbec nechutnají. Naštěstí je na trhu Phyteneo Gastrophyt, přírodní přípravek s jemnou jahodovou příchutí.

Rozlišujeme dva základní typy průjmu, akutní a chronický. Akutní průjem definujeme náhlým začátkem 3 a více řídkých stolic za den a zpravidla vymizí během několika málo dnů. Chronický průjem přetrvává více než 14 dnů. Často se jedná o varovný příznak a vyžaduje podrobnější lékařské vyšetření.

Léčba:

Každý ví, že při průjmu je nutné hlavně dodržovat přísnou dietu. Při léčbě je ale také velmi důležité dbát na vyrovnání ztráty tekutin jejich pravidelným doplňováním. Vhodný je sladký čaj, minerální vody, iontové nápoje, rehydratační roztoky i slané polévky. Vhodná je dieta s omezením tuků, možné je podávat starší pečivo, suchary, banány, nastrouhaná jablka, mrkev, bramborovou nebo rýžovou kaši.

Phyteneo Gastrophyt

Jak na průjem?
Při problémech s průjmem pomůže vám i vašem dětem přírodní doplněk stravy Phyteneo Gastrophyt, který je vhodný pro podpůrnou péči při akutním i chronickém průjmu, ale také při pálení žáhy a překyselení žaludku.

Díky příjemné jahodové příchuti přijímají tento přípravek velmi dobře také malé děti. Navíc se nejedná o tablety, které se špatně polykají. Phyteneo Gastrophyt je prášek, který se snadno rozpouští ve vodě.  Užívat ho mohou jak dospělí, tak i děti už od 1 roku věku. Je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

Přípravek Phyteneo Gastrophyt se používá pro adjuvantní péči při akutních a chronických průjmech, při pálení žáhy a překyselení žaludku.

Jeho působení je založeno na těchto účinných osvědčených složkách:

 • Kaolin (čištěný jíl, Kaolinum ponderosum)
 • Trikřemičitan hořečnatý
 • Extrakt z ostružiníku křovitého (Folii rubi fruticosi)
 • Uhličitan vápenatý

Phyteneo Gastrophyt

Tento přírodní doplněk stravy není šetrný jen k vašemu tělu, ale také k vaší peněžence. Můžete ho koupit v lékárně v rodinném balení (dóza 35 g za doporučenou cenu 95 Kč) nebo v menším balení obsahující 5 sáčků (doporučená cena 60 Kč).

   
24.09.2015 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Johanuska [*]

  Já na průjem mohu doporučit Tammex - http://www.klubzdravi.cz/produkty/tammex-family-plus_2565.aspx :) Jinak ta fotka tady na obrázku je příšerná Sml52Sml52

  superkarma: 0 25.02.2016, 22:15:32
 2. [3] bobani [*]

  raději ne

  superkarma: 0 24.09.2015, 19:09:00
 3. avatar
  [2] dzeja [*]

  při střevních potížích mi pomáhá spolknout 1 mocca lžičku nastrouhaného muškátového oříšku, zabírá ihned Sml16

  superkarma: 0 24.09.2015, 10:20:55
 4. avatar
  [1] Suchanda [*]

  No pokud to má jahodovou příchuť asi si přípravek domů koupím. Doma máme pro takovou příležitost Smektu a ta je chuťově Sml68 průjmu se sice zbavíme ale Sml43 Sml30

  superkarma: 0 24.09.2015, 06:43:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme