.

Trápí vás problémy s vlasy? Hledáme čtenářky, které otestují doplněk stravy FORCAPIL

Styl

Trápí vás problémy s vlasy? Hledáme čtenářky, které otestují doplněk stravy FORCAPIL

Problémy s vlasy a s nehty jsou velmi častou nepříjemností, která trápí mnoho žen. Lámavost, vypadávání, zesláblé a mdlé vlasy bez lesku, nezdravý vzhled, to jsou nejčastější problémy, které s vlasy řešíme. Příčinou může být mnoho vlivů, někdy není snadné je odhalit. Proto jsme pro vás připravili zajímavou akci.

forcapilHledáme 5 čtenářek, které trápí kvalita jejich vlasů a nehtů a chtěly by otestovat tobolky FORCAPIL®. Unikátní složení FORCAPILU přináší skvělé výsledky, které se projeví zejména ve zdravějších, silnějších, delších, lesklejších, poddajnějších vlasech.

Kromě čtenářek se do testování zapojí i redakce, o našich výsledcích vás spolu s ostatními recenzemi vás budeme informovat.

Dokonalé složení

 • Dodává nejdůležitější stavební složky vlasů - Metionin, Cystin
 • Podporuje zabudování aminokyselin obsahující síru - Vitamin B6, Vitamin B9
 • Stimuluje vytváření nových vlasů ve vlasové cibulce - Biotin, Zinek, Vitamin D3
 • Pomáhá snižovat sekreci kožního mazu - Zinek
 

Tobolky FORCAPIL® které vyvinul profesionální tým odborníků z laboratoří Arkopharma, jsou doplňkem stravy, který vašim vlasům i nehtům dodá všechny potřebné živiny. Mezi ty nejcennější patří L –cystin, L-metionin (aminokyseliny obsahující síru), vitamíny skupiny B, spolu se zinkem a biotinem. Je to právě L-cystin, L-metionin v kombinaci společně se zinkem a biotinem kteří v případě zdravých pramenů hrají hlavní roli: jednou ze složek vlasů je totiž keratin, protein, který jim dodává pružnost, pevnost a lesk. Keratin je syntetizovaný z aminokyselin obsahujících síru prostřednictvím působení zinku a vitamínů skupiny B. Pokud L-cystin a L-metionin tělu chybí, začne se tento nedostatek v první vlně projevovat právě poškozením vlasů a nehtů. Není nic snažšího, než jim obě látky dodat ve formě doplňku stravy Forcapil®.

www.forcapil.cz

Proč vyzkoušet FORCAPIL®?

 • Je to doplněk stravy pro dokonalé složení vitamínů pro vlasy a nehty.
 • Díky obsahu keratinu, zinku, vitamínu D a vitamínu B působí preventivně proti vypadávání vlasů, stimuluje růst nových, zlepšuje jejich kvalitu a pevnost.
 • Jen dvě tobolky Forcapilu každé ráno a tvoje vlasy se znovuzrodí.
 • Účinek FORCAPILU je viditelný už po prvním měsíci!
 • Pro lepší účinek se doporučuje užívat 3-4 měsíce.

Podívej se na video

Tobolky FORCAPIL® zakoupíte ve vybraných lékárnách po celé ČR nebo v e-shopech.

Chcete se zapojit do testování? Napište nám pod tento článek, jaké problémy s vlasy vás trápí, jak dlouho a proč byste chtěly Forcapil® - kůru na 3 měsíce testovat. Těšíme se na vaše příspěvky a na vaše testování. Prosíme jen vážné zájemkyně, které budou  Forcapil® užívat delší dobu, aby mohly dobře zhodnotit výsledek.

Celkem vybereme 5 čtenářek, které se mohou těšit na tříměsíční kúru doplňku stravy FORCAPIL®. Unikátní složení FORCAPILU přináší skvělé výsledky, které se projeví zejména ve zdravějších, silnějších, delších, lesklejších, poddajnejších vlasech.

   
03.04.2017 - Krása - autor: Komerční článek

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [179] maxík [*]

  Dobrý den,

  jmenuji se Pavlína a je mi 40 let. Mám čtyřletou dcerku a vždy jsem měla nádherné nadměrně husté vlasy.

  Po porodu jsem čekala, že mi vlasy trochu vypadají, ale kupodivu se tak vůbec nestalo a vlasy byly nádherné dál.

  Kojila jsem dcerku 3,5 roku a když jsem skončila, vlasy a hormony se přihlásily o slovo - a začaly mi šíleně padat a slábnout, změnily dokonce i lehce barvu.

  Je to téměř třičtvrtě roku co nekojím, vyzkoušela jsem všemožné vitamíny - levné i drahé, o přípravcích přímo na vlasy ani nemluvě. Dokonce jsem se nechala ostříhat na krátko, ale žádné zlepšení. Každý mi sice říká, že mám vlasů pořád dost, ale já sama vím, kolik jsem jich měla předtím, když jsem si projela rukou vlasy. Nejvíce mně trápí, že mám pocit největšího padání v oblasti nad čelem a pak také nad krční páteří - na těchto místech se mi posunula i vlasová hranice.

  Vím, že je to už částečně asi psychické, že se pořád sleduju, ale nevidím ani dorůstající nové vlasy - právě třeba na té hranici - jako dříve.

  Ráda bych zkusila něco nového, o tomto přípravku jsem ještě ani nikde nečetla ani neslyšela.

  Určitě bych vydržela užívat jej dle doporučení, jen abych se cítila jako dřív :)

  Děkuji a hezký den

  Pavlína Šmahlíková

  superkarma: 0 16.04.2017, 08:31:07
 2. [178] conan [*]

  Ráda bych testovala tento doplněk stravy,protože mám problémy s vlasy který mě opravdu dost trápí.Mám Zvýšenou funkci štítné žlázy a k tomu bohužel patří i vypadávání vlasů a mě ty vlasyna můj věk(36)padají opravdu hodně,a jestě se mé vlasy hodně třebí a strašně rychle mastí.Takže bych určitě na tyto problémy ráda něco vyzkoušela

  superkarma: 0 15.04.2017, 21:36:29
 3. [177] filipi [*]

  mám lámavé i nepodajné vlasy

  superkarma: 0 15.04.2017, 18:53:16
 4. [176] Maxim [*]

  Mám problémy s lupy, ve společnosti je to nepříjemné a také pro mě, protože mi svědí hodně hlava, rád bych přípravek vyzkoušel.

  superkarma: 0 15.04.2017, 15:12:23
 5. [175] HECKUL10 [*]

  Dobrý den mám rostřepené suché poškozené vlasy,Moc ráda ,bych vyskoušela váš přípravek

  superkarma: 0 15.04.2017, 06:59:04
 6. avatar
  [174] jaaniickaa [*]

  Trápí mne roztřepané konečky a slabé vlasy, které se mastí a jsou krepaté. Frocapil bych chtěla užívat 3-6 měsíců, aby mé vlásky byly zas jako dříve - zdravé a krásné. Můj přítel trpí na vypadávání vlasů a mastí se mu, takže bych mu Forcapil nasadila také, pokud uvidím výsledky na sobě Sml16

  superkarma: 0 14.04.2017, 14:44:20
 7. [173] piminka [*]

  Vypadávání vlasů trápí mého muže a nyní i mne kvůli kojení mého syna. Chtěla bych posílít vlasy i nehty, kojením se mé tělo vyčerpává a odcházejí živiny, ty bych chtěla opět získat.

  superkarma: 0 14.04.2017, 13:14:43
 8. [172] smela [*]

  Mě trápí vypadávání vlasů už více než dva roky. Začalo to hned po porodu, což mě všichni uklidňovali, že to brzy přejde, ovšem vlasy padají stále. Vypadávání je doprovázeno i rychle mastícími se vlasy. Už jsem vyzkoušela plno přípravků jak ve formě výživy kořínků vlasů, na zpevnění i jako tobolky. Původně dlouhé vlasy jsem nechala zkrátit na polovinu a prostříhat aby zesílily - efekt žádný. :/ Teď piju dokonce i nějáký čaj, ale výsledek opět 00 nic.Sml31 Chtěla bych Forcapil testovat, protože už jsem z mé situace nešťastná a bojím se, že mi na hlavě nic nezůstane. Sml15

  superkarma: 0 14.04.2017, 11:59:28
 9. avatar
  [171] LSmolova89@seznam.cz [*]

  Milá Ženo-in :)

  nevím, čím jsem se tak provinila, že moje vlasy (chlupy??) mám jako kuře. Jsou jemné a řídké. A když je dva dny neumeju, vypadám jako slepice, takže si během chvíle projdu etapu vývoje kuřete :) Ale vážně....

  Toužím po dlouých vlasech, ale ty mi rostou tak pomalu, že i šnečí tempo je rychlejší. Naví jemám neustále splhlé, tenké, u konečků suché a u pokožky hlavy mastné. Zkouší m pěny na objem, jenže ty mi často vlasy slepí, takže ze všech vlasů ám tři velké prameny :( moc moc si řeju, aby se stal zázrak a mě začaly vlasy růst aspoň tím šnečím tempem. Snad ten zázrak bude formou testování :)Sml79

  superkarma: 0 13.04.2017, 21:08:27
 10. [170] Keltka [*]

  Přeji vám hezký den,

  vlasy mám hodně suché a lámavé, v zimě mi jich bohužel hodně vypadalo (jinak je mám celkem husté). Je to asi díky kojení miminka. Ráda bych vyzkoušela přípravek, který bude skutečně fungovat a výsledek bude viditelný. Vlasy mám momentálně spíše bez lesku a zplihlé. Když si představíte slepici, která zmokne, tak tak si asi připadám a sebevědomí mám...no kdesi. Ráda bych konečně na jaře "prokoukla" a konečně se o sebe začala starat tak, jako dřív. No a pokud přípravek bude tak skvělý jako reklama na něj, tak sem s ním...ráda se o zkušenosti podělím i s ostatními čtenářkami, aby pomohl i jim! Sml16

  superkarma: 0 13.04.2017, 17:25:30
 11. [169] leidemannova [*]

  Dobrý den, taktéž asi jako většina žen jsem přišla o značnou část své kštice po porodu. Mám vlasy sice pevné, nicméně mi hodně vypadávají, špatně se upravují,jelikož je mám vlnité a rozlítané,trápí mě svědící kůže na hlavě,vlasy mám vysušené,přestože nepoužívám fén a nechávám je volně schnout.Velmi ráda bych tyto přípravky otestovala. Všem přeji krásný den,Barča.

  superkarma: 0 13.04.2017, 11:40:09
 12. [168] Lenkauk [*]

  Dobrý den. Vždycky jsem měla dlouhé vlasy, docela husté, nerostly moc rychle, občas se třepily konečky. Ale myslím, že byly kvalitní, ale po porodu se to změnilo. Otěhotněla jsem díky reprodukční klinice, brala jsem dost hormonů. Pár měsíců po porodu mi začaly hustě padat vlasy, už je to víc jak rok, vlasy mi stále dost padají, ale už to není v takové míře. Taky se mi hodně mastí, musím je umývat po 2-3 dnech, což dříve stačilo po 5 dnech. A také je mám dost rozlitane, nejsou uhlazene ani když používám fen a olej do vlasů. Také používám kvalitní šampony a balzámy. Ráda bych zkusila tyto přípravky, které by mohly pomoci. Hezký den všem.

  superkarma: 0 13.04.2017, 01:53:43
 13. [167] kukuk [*]

  asi jako všechny tady mě trápí vypadávání vlasů,nejhorší je to po umytí kdy jich vypadne vždy docela dost,jenže vlasy se mi mastí a musím je mýt obden.Celé to trvá už víc než rok a je už to na množství vlasů znát.Byla bych moc ráda kdyby mi vlasy zpátky zhoustly a zlepšila se jejich kvalita,takže bych ráda testovala

  superkarma: 0 12.04.2017, 22:18:45
 14. [166] matali [*]

  Jsem v 7.měsíci těhotenství a mám obavy, že po porodu mi začnou vypadávat,jako po porodu prvního dítěte a musela jsem se ostříhat,ale stejně to moc nepomohlo.Dále mi hodně zešedivěly vlasy,ale na to mi asi už nic nepomůže,nevim mám téměř bílý odrost a vlasy mi rostou poměrně rychle,takže bych měla barvit každý měsíc,ale protože jsem těhu tak se snažím vydržet dva měsíce.Mám tmavé vlasy je to dost vidět,ale ve světlejších vlasech se necítím sama sebou takže se vždycky vrátím k tmavým,svoje jsem měla tmavě hnědé,teď nosím černé asi rok.Jinak jsou silné nepoddajné takové trochu žíně.

  superkarma: 0 12.04.2017, 22:06:26
 15. [165] KendraK [*]

  Moje vlasy byly od přírody krásné, husté a nevypadávaly. Po porodu se ale vše změnilo:( vlasy už nejsou tak husté a ani krásné co bývaly a také mi začaly vypadávat:( zkoušela sem mnoho způsobů co by mi mělo pomoci, ale bohužel zatím se nic nezměnilo. Proto bych velice ráda vyzkoušela váš výrobek a zjistila jestli alespoň ten by mi mohl pomoct s mým problémem. Míša

  superkarma: 0 12.04.2017, 21:28:10
 16. [164] vercag1 [*]

  Před porodem jsm měla krásné dlouhé husté vlasy...po porodu se situace změnila, vlasy mi začaly padat, nevypadají tak zdravě jako dřív a nerostou mi skoro vlasy nové. Změnila jsem značku šamponu, který kupuji v lékárně. Vlasy přestaly padat a jsou na to o něco lépe,ale ráda bych ten růst vlasů ještě více podpořila, aby se vrátily do normálu. Moc ráda bych tedy tento výrobek testovala :) Veronika

  superkarma: 0 12.04.2017, 16:33:58
 17. [163] MataMari [*]

  Dobrý den, bojuju s vlasy celý život, mám je moc jemné, na jedné straně je mám po melíru docela suché a trochu zničené, na druhé straně vydrží načechrané jen jeden den, protože se mi příliš mastí, takže pro ženu dost nepříjemná kombinace. K tomu všemu se mému muži líbí dlouhovlásky a krátké vlasy mi ani nesluší, takže si je nechávám aspoň trošku delší. Moc ráda bych tedy Váš přípravek otestovala.

  superkarma: 0 12.04.2017, 12:44:06
 18. [162] absticek [*]

  od té doby, co si vlasy odbarvuji na blond, tak mám tak o polovinu méne hustoty a také jsou mdlé, vysusene. rada bych vyzkousela pripravek, který by mi pomohl, abych mela vlasy jako driv :)

  superkarma: 0 12.04.2017, 12:04:38
 19. [161] assaly [*]

  vždycky jsem byla se svými vlasy spokojená, ale v poslední době, možná v souvislosti s přechodem a šedivěním, se mé vlasy tváří ještě unaveněji než já. Více vypadávají a protože je nosím polodlouhé a jsou blond (tedy šedý podklad, blond barva) tak je sbírám všude a je to dost nepříjemné.

  superkarma: 0 11.04.2017, 23:08:46
 20. avatar
  [160] daddyska [*]

  Vlasy mám od puberty hodně jemné bez objemu a opravdu hodně mi padají. Líbí se mi hrozně dlouhé vlasy, ale já se vždy musím po nějaké době ostříhat na krátko, protože mám vlasů málo a místo pořádného culíku mám pak na hlavě jen pár dlouhých chlupů. Sml31 Chtěla bych vyzkoušet, zda by po užívání přípravku Forcapil byly moje vlasy zdravější, silnější, tolik nepadaly a netřepily se.

  superkarma: 0 11.04.2017, 17:21:34
 21. avatar
  [159] Myskdalen [*]

  Vlasy mi padají, Metionin mi kdysi doporučila kadeřnice,ráda se přesvědčím. O nehtech ani nemluvím, krátké, lámavé, umělé ale raději nepěstujï...přirozenost je lepší

  superkarma: 0 11.04.2017, 11:44:59
 22. [158] kdoto [*]

  Mám měkké nehty co se lámou,vlasy mi padají docela dost a konečky se třepí a lámou i krátkou dobu po sestřihnutí.Ráda bych testovala a třeba mi to pomůže i se stavem kůže

  superkarma: 0 11.04.2017, 10:09:02
 23. [157] alena5 [*]

  Poslední rok a půl mi padají vlasy dost hodně,zkoušela jsme vitamíny,ale ne moc s valným úspěchem,dle rozboru krve je vše v normě,ale nikdo neumí říct proč mi teď vlasy tak moc padají.Vlasy už mám viditelně řidší a tak bych moc ráda vyzkoušela něco co by mi mohlo pomoci

  superkarma: 0 11.04.2017, 09:33:38
 24. [156] Darline [*]

  Dobrý den,ráda bych se zúčastnila tohoto výzkumu z důvodu že mám velký problém s růstem vlasů,Zkusila jsem spoustu výrobků,ale stále nic,vlasy mi vždy dorostou do určité délky na ramena a dál ne,hrozně se mi třepí,lámou a nerosotu .Celý život sním o dlouhých vlasech a byla bych moc ráda vyzkoušet něco co by mi to mohlo dopřát.

  superkarma: 0 11.04.2017, 08:52:33
 25. [155] rmarci [*]

  Po porodu meho 1,5 leteho syna mi zacli vlasy silene vypadavat az sem si jednu chvili myslela ze zustanu plesata,kazdopadne mi vsichni rikali ze se to do pul roku zmeni ,u me bohuzel ke zlepseni nedoslo, spise se tento stav jeste zhorsil.... jestli to pujde timhle tempem dal brzo mi na hlave zustanou tri chlupy na prehazovacku.....

  superkarma: 0 10.04.2017, 22:16:49
 26. [154] Linvitra [*]

  Od porodu jsem přišla tak o 40% vlasů, lámou se a třepí. Jsou takové "bez života"... chtěla bych zpátky svou hřívu.

  superkarma: 0 10.04.2017, 20:14:47
 27. [153] Denitek [*]

  Já bych moc ráda testovala :-) Bohužel, u první dcerky mi po šestinedelí začaly padat chuchvalce a dost mi vlasy zeslábly a zřídly. Nyn je malé roka půl, a já jsem znovu těhotná, no nic mě neděsí víc, než to, že u druhého už mi na hlavě zůstane sotva přehazovačka :(

  superkarma: 0 10.04.2017, 16:52:35
 28. [152] Gykiss [*]

  Vypadavaji jaksi necekane, jestli budu zarazena k testovani, budu rada, jestli ne, nevadi, mozna nekdo jiny potrebuji vice

  superkarma: 0 10.04.2017, 14:23:28
 29. [151] Iluska66 [*]

  Dobrý den,

  jemné vlasy a 50 let na krku znamená velkou komlikaci nejen s vlasy. Vypadávání vlasů i lámavost nehtů je již dlouhodobější problém. Zatím zkouším přípravky s kolagenem. Nejen já. ale i mnhé ženy v mém věku by chtěly jistotu vyzkoušeného přípravku. Do testování se určitě hlásím. Děkuji

  superkarma: 0 10.04.2017, 13:01:52

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [150] Katka38 [*]

  Dobrý den,

  je mi 47 let a ráda bych se zúčastnila testování a to z toho důvodu že mám neustále problém s pádáním vlasů

  superkarma: 0 10.04.2017, 09:50:36
 2. [149] vicee [*]

  Ráda bych přípravek vyzkoušela, jelikož mě trápí suché, padající, lámavé vlasy bez lesku. Je mi 23, takže nemám za sebou porod ani jiné harmonální změny. Zkoušela jsem různé přípravky od speciálních šamponů, balzámů, masek, olejíčku až po doplňky stravy,. Ráda bych už našla něco, co je konečně účinné!Sml59

  superkarma: 0 10.04.2017, 00:17:59
 3. avatar
  [148] iva65 [*]

  Ráda bych testovala přípravek Forcapil® . Mám barvené, slabé vlasy bez lesku a hlavně na jaře mi hodně vypadávají... Sml15

  superkarma: 0 09.04.2017, 21:51:31
 4. [147] chachita [*]

  Problémy s vlasy mám již několik let: lupy, mastná vlasová pokožka, vlasy mdlé, připlácnuté k hlavě, nadměrné padání. Mám strach, že jednoho krásného dne se probudím a na hlavě mi nezbydou ani ty tři vlasy, které ještě dnes mám. Zatím nic nepomáhá. Vyzkoušela jsem šampony, biosil, speciální masážní vody, a přesto pořád padají. Forcapil bych chtěla vyzkoušet, protože bych ráda chtěla počítat vlasy zachycené v hřebeni než na hlavě (v současnosti je jednodušší počítat zbylé vlasy na hlavě), a také doufám, že by po něm vlasy mohly být vzdušné a ne splihlé; také proto, že bych nemusela vyhazovat peníze za něco o čem ani netuším, zda vůbec pomůže, protože výrobci vždy jen slibují a skutek utek ( pak je člověk chudší nejen o vlasy, ale i o peníze).

  superkarma: 0 09.04.2017, 20:41:02
 5. [146] Maxim [*]

  Chtěl bych přípravek Forcapil vyzkoušet, protože mám mastné vlasy a lupy, které jsou ve společenských situacích velmi nepříjemné. Sml15

  superkarma: 0 09.04.2017, 12:21:44
 6. [145] cirkusačka [*]

  je mi 48 let a mám potíže s vlasy již několik let... řídnou, slábnou, začínají se tvořit kouty..byla jsem v několika poradnách, ale nikde mi nedokázali pomoci ani v trichologické poradně. Předepsali mi prostředky s obsahem kortikoidů např Alpicort, který jsem se po přečtení vedlejších učinků bála používat, používala jsem Alpecin, ten ovšem pálil na hlavě a krom toho se mi mastily vlasy..měla jsem i ruzné kůry např. Reghaar - ale výsledek veškerý nic moc žádný... již několikrát jsem si koupila i doplnky stravy - ovšem žádné výrazné zlepšení..proto mám vážný zájem o testování tohoto přípravku, pokud by mi vyhovoval, budu si ho ráda i nadále kupovat.

  superkarma: 0 09.04.2017, 11:54:45
 7. avatar
  [144] rendvo [*]

  Dobrý den, také bych se ráda stala jednou z vybraných žen. Mám vlasy suché bez lesku, po umytí se mi zvlní, takže si jich vždy při rozčesávání dost vytrhám.Hodil by se mi i příznivý vliv na nehty, jelikož vždy když mi nehty povyrostou tak se mi začnou lámat, proto si nemohu dovolit delší nehty.Děkuji za váš čas strávený čtením Renata

  superkarma: 0 09.04.2017, 08:08:38
 8. [143] ifka5 [*]

  Ráda bych otestovala tobolky. Mám barvené suché, mdlé, lámavé vlasy, bez lesku. Tobolky by mě mohly pomoci k lepšímu vzhledu.

  superkarma: 0 08.04.2017, 17:18:30
 9. [142] Irena Poláková [*]

  V poslední době mně hodně padají vlasy. Mám je krátké a s melírem, který mi dělá kadeřnice. Šampony používám kvalitmí. Ráda bych vyzkoušel Forcapil, třeba by mi pomohl.

  superkarma: 0 08.04.2017, 16:55:57
 10. [141] Mirandela [*]

  Ráda bych otestovala tobolky FORCAPIL, a to protože jsem po menopauze, začínají mi řídnout vlasy, vypadávají a jsou bez lesku. Děkuji za příežitost vyzkoušet tento unikátní doplněk stravy

  superkarma: 0 08.04.2017, 16:06:55
 11. [140] JanaIn [*]

  Pěkný den,

  je mi 54 let ( takže menopauza) a již 2 až 3 roky trpím zvýšeným vypadáváním vlasů. Již jsem to řešila u lékaře který mi předepsal Alpicor. Ten si kapu na pokožku hlavy asi půl roku ale zatím žádné velké zlepšení. Proto bych ráda zkusila jinou alternativu. Mám vážný zájem o testování Forcapilu.

  superkarma: 0 08.04.2017, 11:39:08
 12. [139] Kess [*]

  Dobrý den,

  bohužel se mi v těhotenství hodně zhoršily vlasy,začaly se mi často mastit, hodně padat,jsou splihlé a bez lesku. Už před těhotenstvím jsem s tím měla problém,i když menší a proto jsem zkoušela spoustu preparátů,ale marně. Moc ráda bych tedy vyzkoušela tuto novinku na dlouhodobé užívání , protože vím , že po krátkém braní jakéhokoli vitamínu se nic nepozná Sml16

  superkarma: 0 08.04.2017, 10:23:00
 13. [138] gustawka [*]

  V poslední​ době se mi na hlavě delaji mista kde mi přestaly růst vlasy a velice rád bych tento problém vyřešit dokud je čas.mam vážný zájem o testování

  superkarma: 0 08.04.2017, 01:56:01
 14. [137] Siraellen [*]

  Už delší dobu trpím alopacii,což je nadměrné vypadávání vlasů,kde už nové nerostou.vlasy mi nerostou skoro vůbec a když ano trvá to hodně dlouho.Vlasy mám jemné a nepoddajné.Velice ráda bych vyzkoušela něco co by mi pomohlo.Mam vážný zájem o testování

  superkarma: 0 07.04.2017, 23:20:33
 15. [136] anytkaa [*]

  Dobrý den

  Jsem půl roku po porodu a plně kojím. Vlasy mi začaly posledních měsíc mnohem více padat, jsou mdlé - bez lesku a rychleji se i mastí. Proto bych ráda vyzkoušela tento doplněk stravy, který planuji užívat alespoň po dobu 1/2roku nebo do odeznění potíží.

  superkarma: 0 07.04.2017, 22:58:33
 16. [135] Fezoj [*]

  Ja mam ridke vlasy, ale moc jemne , nemuzu pouzivat jakykoliv sampon, jen pro zeny , co nechapu ja ani manzelka :-)

  superkarma: 0 07.04.2017, 16:29:44
 17. [134] Ferdicek [*]

  Mám velmi řídké a suché vlasy.Navíc v menopauze mi začaly padat.Na vlasy používám panthenol,ale zatím se výsledek nedostavuje.

  superkarma: 0 07.04.2017, 14:22:27
 18. [133] volta [*]

  Mám vlasy řidší, zplihlé a často se mastí. Občas užívám výživné kapsle na vtírání do vlasů, také dobré šampony podporující růst vlasů. Nehty moc neumím posoudit, protoze je nosím stále krátce ostříhané.

  Tablety na zlepšení stavu neznám. Ráda vyzkouším.

  superkarma: 0 07.04.2017, 14:18:40
 19. [132] unhappy69 [*]

  Jako u většiny žen se u mě problém objevil po porodu dcerky před půl rokem. Vlasy začaly padat, jsou splihlé, bez "šťávy". O nehtech ani nemluvím, vždycky jsem měla krásné pevné nehty a nyní se mi třepí, lámou snad už jen když se podívám na šuplík, vypadají otřesně.. Testovat bych chtěla, protože mě tento stav trápí a přála bych si zpět svoje pevné a výstavní nehty

  superkarma: 0 07.04.2017, 12:45:12
 20. [131] petronela16 [*]

  Problém s vlasy se u mě objevil po porodu, kdy jsem kojila svého syna, dnes mě navíc můj poklad za vlasy tahá, a samozřejmě se mu vždycky podaří pár vlasů vytrhnout...

  superkarma: 0 06.04.2017, 21:53:58
 21. [130] happy220 [*]

  Problémy s vypadáváním vlasů a jejich špatnou kvalitou řeším celý život, a proto se o jejich výživu musím starat. Znám přípravek DonnaHair nebo Revitalon, ale četla jsem o zázračných účincích Forcapilu a velmi ráda bych ho otestovala. Moje vlasy si tuto osvěžující kůru po zimním strádání zaslouží.

  superkarma: 0 06.04.2017, 20:04:40
 22. [129] Isabel Malachová [*]

  V období menopauzy mě začaly trápit problémy s vypadáváním a řídnutím vlasů, zatím mi žádný doplněk stravy nezabral, tak bych ráda zkusila něco nového a ráda bych se zapojila do testování.

  superkarma: 0 06.04.2017, 18:55:34
 23. avatar
  [128] daddyska [*]

  Vlasy mám jemné a hrozně mi vlivem hormonů padají. Nehty se mi lámaly vždy a občas se na nich objevují bílé skrvny. Snažím se jíst hodně ořechů a přijímat vitamíny ve stravě, ale to moc nepomáhá. Sml80 Výrobek bych testovala ráda alespoň po dobu 3 měsíců. Zajímalo by mě, jestli by byl vidět nějaký výsledek již po čtvrt roce užívání. Sml16

  superkarma: 0 06.04.2017, 15:40:48
 24. [127] Fezoj [*]

  Rad by jsem to dal manzelce, ma od urcite doby potize.

  superkarma: 0 06.04.2017, 15:33:58
 25. [126] myka2109 [*]

  Problém s vlasy mám od poradu, tak rok a půl. Mám je neustále splihlé, lámavé a bez života. Už me to ničí, nemůžu si nechat ani narůst delší vlasy :( Ráda bych testovala a pokusila vrátit svým vlasům život.

  superkarma: 0 06.04.2017, 14:11:29
 26. [125] guta155 [*]

  Ráda bych vyzkoušela tento výrobek- vlasy mi padají , jsou suché, rychle splihnou, jsou bez lesku.

  nehty mám rýhované, třepí se a lámou, musím je mít zastřižené nakrátko.

  superkarma: 0 06.04.2017, 14:05:08
 27. [124] evaevik [*]

  Ráda bych se zůčastnila testování a zjistila,jestli na moje suché,lámavé a neupravitelné vlasy existuje nějaký zázrak,který pomůže.Nehty taky žádná sláva,nosím krátce střižené,protože se ulamují a zatrhávajíSml15

  superkarma: 0 06.04.2017, 11:16:57
 28. [123] Ludinecka [*]

  Dobrý den,

  rada by som sa zapojila do testu a to z nekolika duvodu. Sama mám dlhé vlasy, hodne dlouhé. Nedávno jsem absolvovala ombre na konecky a od té doby-od ledna 2017 mám problémy s vlasmi- sú akoby suché, je problém je rozčesat, často su splihlé a bez lesku, pričom se snažím užívat vyživujíce šampony. Nikdy predtim jsem nemela problém aby jsem vlasy nerozčesala. Co se nehtu týče, zvyknu se mi lámat a nejsou tak hezké jak bych sem si predstavovala.

  Dekuij a na testovaní se budu tesit,

  superkarma: 0 06.04.2017, 11:14:48
 29. [122] libra [*]

  ...nikdy jsem neměla hezké vlasy :-(

  Jsou jemné, zplihlé, už ze zvyku si je myji každý den ráno,

  když si je umyji večer, do rána se zmastí, občas mívám lupy. Nedrží mi žádný účes, asi to prostě s nimi neumím :-)

  superkarma: 0 06.04.2017, 11:00:08
 30. [121] catine [*]

  Dobrý den,

  vlasy se mi velmi mastí, jsou bez života, zplihlé, cítím, že by potřebovaly něčím vyživit, moc ráda bych otestovala tento doplněk stravy.

  superkarma: 0 06.04.2017, 08:20:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme