Naším tipem pro ošetření pokožky po létě a řešením pro nechtěné pigmentové skvrny je sérum s bělicím účinkem. Švýcarské laboratoře společnosti Zepter vytvořily přípravek s unikátním složením pro viditelné redukování tmavých skvrn, které způsobilo sluneční záření nebo stárnutí pokožky. Vyzkoušejte toto bělicí sérum a vymažte nechtěné skvrny ze své pokožky.

Serum

Sérum s bělicím účinkem přinese vaší pokožce ten nejvyšší komfort. Obsahuje účinnou směs aktivních bělicích složek v kombinaci s ochranným faktorem SPF 15 pro zabránění vzniku a viditelnou redukci stařeckých skvrn.

Zapojte se do soutěže na Žena-in.cz a vyhrajte Sérum s bělicím účinkem! Soutěž probíhá ZDE

Jaké složky obsahuje a jaké mají tyto složky vliv na vašI pokožku?

DELENTIGO™: dvě aktivní složky spojené do oddělených liposomů pro zabránění vzniku a regulaci pigmentů melaninu a lipofuscinu a viditelné vybělení stařeckých skvrn.
GIGAWHITE™: organická směs ze 7 švýcarských rostlinných výtažků pro výraznou redukci barvy a velikosti stařeckých skvrn.
MELANOSTATINE™5: biomimetický peptid vytvořený k zabránění aktivace tyrosinkinázy a blokaci syntézy melaninu. Omezuje hyperpigmentaci a vyrovnává barevný odstín pokožky.
TYROSTAT™: přírodní rostlinný výtažek příbuzný vitaminu C k redukci pigmentace pokožky díky omezení jak tvorby melaninu (tan), tak zarudnutí pokožky (Erythema).
HYDRACTIN™: zvyšuje hydrataci a energizuje pokožku.
ATP (adenosintrifosfát): stimuluje metabolismus buněk kůže a aktivně ovlivňuje množství vody ve svrchní vrstvě kůže (epidermis).
ALGIN: vytváří na povrchu kůže tenkou vrstvu vodního fi lmu a redukuje ztrátu vody ve svrchní části kůže.
PAPAIN: urychluje regeneraci pokožky a propůjčuje jí mladistvější vzhled.

Jak sérum použít?

Krém nanášejte na obličej ráno a večer ještě před pravidelnou péčí o pleť.
SPOTŘEBITELSKÝ TEST*:
PO 3 MĚSÍČNÍM POUŽÍVÁNÍ JE POKOŽKA SVĚTLEJŠÍ A ZÁŘIVĚJŠÍ O +57 %

serum_zepter

* Testováno na 31 dobrovolnících po dobu 2 měsíců. Test provedl Skin Test Institute, Neuchâtel, Švýcarsko. Senzorické hodnocení (od účastnic testu): ohromující zpětná vazba
zákaznic o účinnosti výrobku.
100 % dotázaných plně spokojeno s tímto výrobkem.
90 % žen spokojeno s redukcí pigmentových skvrn.
89 % účastnic testu mělo světlejší a zářivější pokožku.

TMAVÉ SKVRNY:
Hyperpigmentace je zvýšená produkce množství pigmentu v určité části pokožky, díky němuž se vytvoří tmavé skvrny. Nejčastějšími příčinami jsou nadměrné vystavení slunečním paprskům (způsobí nadprodukci melaninu) a melasma, jež je původcem tmavých skvrn především u těhotných žen a žen, které užívají antikoncepci. K vytvoření tmavých skvrn může dojít také vlivem tzv. postinflamatorní hyperpigmentace, a to v místech, kde došlo k poškození a následnému zhojení pokožky, např. u popálenin nebo lézí u akné. Nepravidelný tón kůže je většinou prvním projevem stárnutí. Pokožka s rovnoměrným barevným odstínem vypadá mlaději, a proto je velmi důležité zabránit vzniku tmavých skvrn, a pokud se už začnou objevovat, tak je správně ošetřovat.

TIPY:

Pro nejlepší výsledky používejte na místa s tmavými skvrnami. Provádějte pravidelně peeling, abyste napomohli odstranění nadbytečné pigmentace. Vždy chraňte svou pokožku před slunečními paprsky, protože ultrafialové světlo způsobuje její ztmavnutí - obzvláště těch částí, které jsou už postiženy hyperpigmentací. Každá minuta slunění, při níž není kůže chráněna proti UV paprskům, ovlivní pokožku náchylnou k hyperpigmentaci.
Přípravek neobsahuje parabeny a je vhodný pro citlivou pokožku.

Sérum s bělicím účinkem (PNK-437) můžete zakoupit u svého reprezentanta Zepter, na e-shopu www.zepter.cz anebo v prodejně Zepter v Praze 1, Spálená 55. Více na www.zepterclub.cz.

 

Serum

 

Hrajte o nádobí Zepter, kuchyňský mixér a další ceny od Zepter za více než 1 milion Kč! Hlavní cena Škoda Octavia 1.6 TDI. Více na www.zepterhra.cz.

zepter4

 

Reklama