Doporučíme vám specialistu! Jedině správně zvolený šampon dá vaši vlasovou pokožku zase do pořádku.

Je to takový bludný kruh, který začíná tím, že různé vnější nebo vnitřní vlivy naruší rovnováhu vaší vlasové pokožky. Může to být znečištěné ovzduší, teplotní výkyvy, stres. Následkem je pak zvýšení tvorby kožního mazu. To vede k přemnožení tukomilných kvasinek (kožní maz jim chutná). Jejich překotné množení dráždí vlasovou pokožku, která zrudne a svědí – v důsledku toho dochází ke zrychlení regenerace pokožky.  Zrychlená obnova kožních buněk vede k jejich rychlejší tvorbě, ale i odumírání, a právě tyto staré buňky se hromadí na pokožce v podobě – ano, správně, v podobě lupů.

Na lupy pokožka reaguje zvýšenou tvorbou kožního mazu... a jsme zase na začátku, bludný kruh se opakuje.

 

Co s ním? Především potřebujete šampon, který neodstraňuje jen jeden příznak (tedy lupy), ale všechny části bludného kruhu najednou. A to právě dokáže Nutrogena T/Gel® Total, šampon pro obzvlášť lupovitou pokožku hlavy. Obsahuje totiž jedinečnou kombinaci pěti účinných látek (ichtyol, elubiol, kyselina salicylová, Mahonia Aquifolium a lipacide UG) – každá z nich působí proti lupům jiným způsobem a v jiné fázi jejich tvorby. Je klinicky prokázáno, že tato kombinace bojuje proti všem hlavním příčinám mírné i závažné lupovitosti, ale i seborrhoické dermatitidy či lupénky. Šampon navíc obsahuje zklidňující látky Aloe Vera, Bisabolol-ol, Vitamin B5 a Mentol.

 

 

Pokud Vás kromě lupů trápí intenzivní svědění, potom vám přijde vhod další léčivý šampon od Neutrogeny:

Neutrogena T/Gel® FORTE, určený pro obzvlášť svědící pokožku hlavy. Obsahuje kombinaci 3 účinných látek osvědčených v boji proti příčinám intenzivního svědění vlasové pokožky (včetně kvasinek a lupovitosti). Nedráždivé složení bez alkoholu pokožku zklidňuje a poskytuje jí dlouhotrvající úlevu.

 

 

Pro ty, které trápí mírnější formy lupů a chtějí také pečovat o své vlasy, nabízí Neutrogena T/Gel® šampon pro mastné vlasy (odstraňuje přebytečný maz a zanechává vlasy čisté a zdravé) nebo Neutrogena T/Gel® pro suché vlasy (zanechává vlasy čisté a hebké, obsahuje navíc 10 % kondicionéru).

 

Všechny šampony Neutrogena T/Gel® jsou doporučovány českými dermatology. Účinkují od prvního použití, odstraňují lupy a předcházejí jejich opětovnému vytvoření. Každý, kdo někdy lupy zažil, může dosvědčit, že úleva je to obrovská.

Pokud Vás lupy trápí, zapojte se do soutěže, ve které má 15 z Vás šanci šampon Neutrogena T/Gel vyhrát. Soutěž probíhá ZDE!

Více informací o přípravku Neutrogena T/Gel®  najdete ZDE

 

Reklama