Zdraví

Trápí vás lehká inkontinence? Objednejte si vzorky vložek Moli zdarma!

Trápí vás občasný malý únik moči? Dostáváte se do situací, kdy musíte řešit intimní nepohodlí? Pokud ano, máme pro vás snadné řešení v podobě moderních inkontinenčních vložek Moli.

Lehký únik moči – stav, který může vzniknout následkem porodu, stresu, stárnutím, povolením svalů pánevního dna. Častěji postihuje ženy než muže, a to i v produktivním věku. Lehký únik moči je charakteristický občasným únikem moči, a to tzv. po kapkách nebo maximálně 1–2x denně při vyšší fyzické námaze, kýchnutí, kašlání nebo v těhotenství. Objemově ho lze vyjádřit množstvím do 100 ml za 4 hodiny.

Moli

Pokud se potýkáte s lehkým únikem moči, měli byste navštívit urologa. Ten určí nejlepší způsob léčby a poradí vhodné cvičení i pomůcky. Věřte, že váš stav je řešitelný. Odborník zhodnotí váš stav, doporučí cvičení, pomůcky a pokud budete vše pravidelně dodržovat, můžete se lehké stresové inkontinence zbavit. Je to ale dlouhodobá záležitost a vy teď řešíte problém s nechtěným únikem moči, který vás přivádí do diskomfortu. Proto vám chceme doporučit speciální inkontinenční vložky Moli – pro lehký únik moči.

Buďte i ve svém problému v pohodě, mějte vždy pocit čistoty. Při občasném (lehkém) úniku moči jsou ideální vložky MoliMed, a to ve variantách jak pro ženy, tak i pro muže. Jsou nenápadné, prodyšné a spolehlivě pohlcují zápach. Oproti běžným menstruačním vložkám mají až pětkrát vyšší savost. K dostání jsou v šesti velikostech pro ženy a ve dvou variantách pro muže. Na trhu jsou také v malém a praktickém balení po deseti kusech ve variantách MoliMed Ultra Micro a MoliMed Mini.

Vložky MoliMed žádejte na předpis u lékaře, volně v prodeji v lékárnách, anebo také v e-shopu (např. www.moliklub.cz). O vzorky zdarma můžete zažádat na bezplatné infolince 800 100 150 nebo si o ně napsat na stránkách Moliklubu  http://www.moliklub.cz/home-cz/?acc=vzorky-zdarma

   
02.05.2011 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] Monika43 [*]

    Všude jsou reklamy jen na vložky,ale to není žádná pomoc! Každá ženská potřebuje něco, co jí to zastaví ne co ji pomůže jen pro lepší pocit. Mi pomohl Elison, který mi únik potlačil a jsem za to hrozně ráda a určitě bych si ho koupila znovu!

    superkarma: 0 27.03.2013, 13:13:14
  2. [1] free [*]

    Sml67

    superkarma: 0 03.05.2011, 12:59:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme