Zdraví

Trápí vás lehká forma úniku moči neboli inkontinence? Nejste v tom sama…

Inkontinence je často problém, o kterém nemluvíme. Při tom s únikem moči se potýká řada žen různých věkových skupin.

Porod, věk nebo přibírání na váze může být jedním ze spouštěčů nepříjemnosti, která se nazývá inkontinence. Inkontinence patří mezi jeden z nejrozšířenějších problémů spojovaný s nástupem vyššího věku. V české populaci ve věku nad 65 let postihuje únik moči více žen, než mužů.

Moliklub

Lehká forma inkontinence v současné době představuje celospolečenský problém, neboť zasahuje obě pohlaví, i když muže v menší míře, přičemž se nevyhýbá ani dětem, Přestože se o inkontinenci hovoří jako o problému „starší populace“, nemusí lidé trpící nedobrovolným únikem moči zoufat. Moderní medicína nabízí několik postupů, které pomáhají s touto indispozicí účinně bojovat. Kromě vhodné změny životosprávy a lehkých cviků na posílení svalů pánevního dna, se lze s inkontinencí vypořádat používáním vhodných absorpčních pomůcek, například vložek pro lehký únik moči.

Tyto absorpční  pomůcky nejenže zcela a spolehlivě absorbují tekutinu, ale naprosto bezpečně pohlcují i pach, který je postrachem mnoha pacientů trpících únikem moči. Pomůcky  jsou navíc prodyšné a jejich vyvážené pH zajistí, že pokožka zůstane zdravá; další nespornou výhodou je také jejich anatomický tvar, který umožňuje pohodlné přizpůsobení se každému uživateli. Absorpční pomůcky vám umožní žít svůj život naplno.

MoliklubVložky MoliMed od společnosti HARTMANN - RICO jsou spolehlivé pro zachycení moči při lehké inkontinenci. Vyznačují se diskrétností, prodyšností a vysokou schopností absorpce. Absorpce je zajištěna pomocí jedinečné distribuční vrstvy s krouceným vláknem, které spolehlivě a rychle odvede moč do savého jádra. V  jádře se moč mění na gel, čímž se zabraňuje jejímu zpětnému prosáknutí na povrch a pokožka tak zůstává stále suchá. Díky použití materiálu netkané textilie může pokožka navíc volně dýchat, nezapařuje se a zůstává zdravá. Anatomický tvar vložek MoliMed umožňuje jejich přizpůsobení se každému tělu. Spolehlivá fixace je zajištěna prostřednictvím lepícího proužku na spodní straně. Díky a tenkému provedení jsou vložky MoliMed diskrétní a nenápadné.

 

Napište si o vzorek vložek MoliMed pro lehký únik moči na  www.moliklub.cz nebo volejte zdarma na 800 150 150.

 

   
31.03.2014 - Inkontinence - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] MacikS [*]

  Taky jsem si balení Ive koupila a k tomu cvičím cviky, které byly v balení popsány :) je to hned znát a jsem moc spokojená.

  superkarma: 0 22.10.2014, 08:34:02
 2. [4] Lenka125 [*]

  A taky ty cviky urcite delají své, kupuji to velike baleni IVE a jsou tam moc hezky popsány

  superkarma: 0 08.04.2014, 09:08:39
 3. [3] DOMINIKA26 [*]

  To jsem ráda, ze mi nekdo potvrzuje ucinky uzivani IVE, me se taky po nem vse zlepsilo.

  superkarma: 0 08.04.2014, 09:06:45
 4. [2] Lenka125 [*]

  taky jsem s IVE spokojená, beru teprve pul roku,ale pocituji zlepseni.

  superkarma: 0 08.04.2014, 09:03:59
 5. [1] DOMINIKA26 [*]

  vlozky jsou fajn, ale kdyz budete pravidelne uzivat něco co pomáhá inkontinenci léčit, nebudete je potrebovat. Me pomáhí uzivaní IVE intkontin.

  superkarma: 0 08.04.2014, 08:59:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme