Akné patří mezi neinfekční chronické zánětlivé onemocnění mazových žláz, se kterým se setkávají nejen dospívající, ale také dospělí. Trápí tento problém vás nebo někoho z vašich blízkých? Svádíte neustále boj s nechtěnými pupínky a s ucpanými póry? Máme pro vás možné řešení znatelného zlepšení stavu vaší pokožky.

ave

Testujeme:

Máme pro vás připravené testování přípravku ACNEVAC – vyplňte nám anketu, na základě které vybereme deset z vás pro testování. Testování bude probíhat 6 měsíců – tak je dlouhá doporučená kúra od odborníků – aby se vaše pleť dostala do dobré kondice a zmírnily se projevy akné.  Budeme od vás chtít, pokud vás vybereme pro testování, abyste tuto kúru dodržela a objektivně zhodnotila průběh působení ACNEVACU a to, jak vám pomohl.

kluk

kluk

Jaký je přípravek ACNEVAC?

Akné patří mezi neinfekční chronické zánětlivé onemocnění mazových žláz, se kterým se setkávají nejen dospívající, ale také dospělí. U teenagerů jsou nejdůležitějšími faktory vedoucí právě k  vzniku akné některé pohlavní hormony, genetické vlohy, intenzivní vymačkávání pupínků, sluneční záření nebo nevhodná kosmetická péče. Proto je důležité obnovovat celkovou obranyschopnost organismu a zvláště pak kůže. Jedním ze způsobů zvýšení obranyschopnosti může být imunomodulační přípravek ACNEVAC obsahující neškodné části bakterií, které jsou častými původci kožních infekcí a které stimulují imunitu. Účinnost tohoto originálního českého imunomodulačního přípravku ACNEVAC potvrdila nedávno provedená studie realizovaná na souboru 83 českých pacientů.  Více na www.acnevac.cz

holka

holka

Pokud máte zájem o testování, prosím o vyplnění anketních otázek ZDE

Reklama