Trapasy s toaletou jsou jedny z nejběžnějších a také nejvděčnějších. O jeden se s vámi podělí čtenářka Jitulinka. Jak nedopatřením fušovala uklizečce WC do řemesla, se dočtete v jejím vtipném příspvěku.

Určitě se každému z vás stal v životě nějaký trapas, na který jen tak nezapomene. Ten, co se stal mně, je v mých očích docela pikantní. V rodině máme skoro devadesátiletou babičku, která si už sama nikam nedojde, takže když potřebuje, odvezeme ji na nákup a všude tam, kam zrovna potřebuje.

Tentokrát to byla nemocnice. Už ani nevím, na jaké vyšetření babička musela. A tak se ráno jelo. Já, manžel, tchyně a babička. Jak už to tak bývá, čekárny byly plné. No co, zajdu si aspoň do automatu pro kafe, abych si čekání v přeplněné čekárně trochu zpříjemnila. Kafe dopito a konečně padla řada na babičku. Jenže těch vyšetření bylo více a chodilo se z patra do patra.

Jo kdyby se čekalo jenom na vyšetření, ale byla fronta i na WC. Manžel se mi smál, že jsem si kafe neměla dávat. Kroutila jsem se jako žížala a v jednu chvíli jsem myslela, že se snad počůrám. Hurá konečně se na WC vylidnilo.

Nebudu popisovat ten pocit úlevy, ten všichni znáte. Byl leden, kdy je venku největší zima a kdy jsou všichni nabalený. I já měla na sobě delší kabát, který jsem si ani v nemocnici nesundala a jak jsem akutně potřebovala čůrat, tak jsem ho jen nazvedla, stáhla kalhoty a......

Zřejmě nejsem jediná, která si nesedá na cizí záchodová prkénka a v té rychlosti jsem nezareagovala, že nejsem nad toaletou, ale jen na okraji. A tak jsem si trochu víc počůrala rifle. Aby toho nebylo málo i kolem toalety bylo nějak mokro, ale to jsem si nebyla jistá, zda ode mne nebo od bot. Z té louže jsem měla mokré i nohavice.V duchu jsem si říkala...takhle to tady přece nemůžu nechat, tak podlahu vytřu aspoň toaletním papírem. Stalo se, ale pořád bylo mokro. Naštěstí u umyvadla nechala paní uklizečka hadr s koštětem a tak jsem si ho půjčila.

Jenže ona na potvoru v tu chvíli přišla na WC a koukala, jak ji fušuji do řemesla. Divila se, co dělám. Rychle jsem ze sebe vykoktala, že je v kabince u toalety nějak mokro a že je podlaha kluzká, na které jsem málem uklouzla. Bez řečí vytřela. Myslím, že jsem v tu chvíli byla červená až na pr**** ještě větší teplo mi bylo, když jsem se vrátila zpět do čekárny, kde se mě tchyně s manželem vyptávali, co jsem na toaletě takovou dobu dělala. Jak je zvykem v nemocnici šeptat, tak tuhle otázku řekla pěkně nahlas. Tchyně nic neví, ale manžel se popadal za břicho, když si mě živě představil.

Poslední trapas se mi stal teď v týdnu, kdy jsem si vyrazila po nákupech. Někdy jsem líná chodit zkoušet oblečení do kabinky a tak si najdu zrcadlo a zkouším, třeba šátky u zrcadla .Do oka mi padlo jedno pěkné tričko, ale bylo pověšené vysoko. Nikde žádná prodavačka, tak jsem si ho tou jejich dlouhou tyčí sama podala. Viděla mě maminka s děckem a hned na mě, jestli by sehnala na holčičku legíny. Tak ji říkám, že tu nepracuji, že tu nakupuji. To se mi během 15minut stalo třikrát.

Krásný den bez trapasů přeje Jitulinka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Ach ta záchodová prkénka. Už jsem se lekla, že jste si počůrala kabát a kapalo vám ze šosu.

Prosím, už neposílejte své příspěvky. Na dnešní téma „Trapasy“ jich přišlo tolik, že bychom je nestačili všechny vydat a to by byla škoda. Děkuji za pochopení

Reklama