Jste zvědavé, co vás při transformaci čeká? Máte se něčeho obávat, nebo ne? Přečtěte si příspěvek od naší čtenářky s nickem SNÍŽEK

Transformace, dnes, dne 12.12,2012 má začít transformace. Transformace započne 12.12.2012 ve 12.00 hodin a dokončí se právě 21.12. 2012. V těchto dnech máme s vděčností děkovat za vše, co k nám v životě  přišlo, poděkovat za všechny zkoušky a příležitosti, které nám Vesmír poslal k překonání a poučení.

S Láskou máme myslet na všechny lidičky na této  planetě a každý s největší Láskou na svoje bližní, ať už má s nimi vztahy  jakékoliv. Síla učiněného odpuštění sobě i všem, kteří nám někdy snad mohli  ublížit... a někdy naprosto neúmyslně, nás posune neuvěřitelně kladným směrem. Díky posílání vlídna a láskyplných myšlenek dostane naše Země  úžasný příliv pozitivní energie a rozzáří se Láskou do celého vesmíru.

Čím  více lidiček bude Lásku podporovat a vysílat, tím krásněji bude naše planeta zářit i pro všechny ostatní. To, co pak bude následovat, si ani neumíme  představit :-). Bude to znovuzrození nejen planety  Země, ale povznesení lidí na vyšší úroveň bytí.

Nezapomínejme, že LÁSKA je nejsilnější energie ve  Vesmíru :-) a má moc vše změnit k lepšímu. S velikou Láskou, pokorou a díkem Vesmíru.

SNÍŽEK

Milá SNÍŽEK, děkujeme a věřím, že ve 12hodin budeme všichni pozitivně myslet, i kdybychom na magická data nevěřili

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a magická čísla milé ženy-in? Máte své šťastné číslo? Jedno, nebo je jich víc? Věříte na magii čísel? Jaké je vaše životní číslo? Odpovídá vašemu naturelu? Máte naopak číslo, které vám přináší smůlu? Je to pověstná třináctka, nebo jiné číslo?

Má vaše datum narození hezkou nebo zajímavou sestavu čísel? Přičítáte mu nějaké zvláštní vlastnosti?

Jak se cítíte dnes, 12.12.2012? Zažila jste něco zvláštního?

Napište nám na toto zajímavé téma. Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama