Bulvár

Trable se zubní korunkou

A potažmo se zubaři, nám ve svém příspěvku poutavě vylíčila čtenářka s nickem Marie Magdaléna. A dodává: „Kdyby takhle pracoval třeba informátor o odjezdech autobusů, tak dojedete akorát...víte, kam“ 

Hezký den. Krásné téma. Mě poslední dobou pořádně štvou zubaři. Asi před rokem mi paní doktorka udělala na předním zubu korunku. Samozřejmě, nebyla zadarmo, ale byla jsem ráda, že když se usměju, tak to vypadá daleko líp. Jenže chyba lávky. Jednou ráno jsem se probudila a korunka byla pryč: ptáte se kde ?? Nevím, ale asi jsem ji spolkla ve spánku.

Tak jsem se vypravila k paní zubařce . Byla vcelku milá a prvn,í na co se zeptala, jestli uděláme otisk a nebo budeme čekat. V první chvíli jsem nepochopila, na co že to budeme čekat, ale když mi  došlo, že čekat by se mělo, až korunka projde mými útrobami, jsem rázně odpověděla, že to tedy ani náhodou.

Odvahu nosit na předním zubu něco, co mě vidělo důkladně i zevnitř a lovit to z něčeho, mi obracelo žaludek už jen při pouhé představě, ne na to žaludek opravdu nemám. Ale paní doktorka to prý myslela dobře, abych tu korunku nemusela znovu platit. No dejme tomu, ale bylo by lepší se zeptat, proč ta korunka takhle sama od sebe spadla.

Paní doktorka udělala novou korunku, a já byla ráda, že mám zas na nějaký čas pokoj. Ale to jsem si jen myslela. Asi za tři měsíce byla korunka zase dole. Tentokrát jsem ji jako oko v hlavě uklidila a vypravila se k paní doktorce . Jenže ouha, na středisku cedule :DOVOLENÁ-- ZASTUPUJE a jméno jiné lékařky.

Přes celé město jsem tedy mazala k zastupující paní zubařce. Tam na mě vystartovala sestřička, že jestli mě vezmou, zaplatím 90KČ, protože to berou jako pohotovost. Moc tomu nerozumím, protože to bylo dopoledne a měli je zastupovat, no ale dejme tomu.

V nouzi to člověk bere jinak a rád zaplatí. Chudáci ti, co sem chodili s bolestivým zubem, ti byli šťastní, že je někdo vůbec vzal. Paní doktorka mi tam plácla nějakou sádru a poučila mě, jakou že mi vlastně prokázali službu, protože oni nikoho zastupovat nemusí, mají svých pacientů víc než dost .

No věřím tomu , ale když už mě vzala, tak si to mohla odpustit. To bylo 29 srpna. Včera mi při čištění zubů opět  vypadla korunka a spadla do odpadu. Odpad jsem rozmontovala , ale korunka je fuč. ..........Při představě, že to absolvuji a zaplatím korunku znovu, se mi chce vzteky řvát ............................. Proč si také  sakra neručí za svoji práci. kdyby takhle pracoval třeba informátor o odjezdech autobusů , tak dojedete akorát  do .............................................................   Snažim se najít nového lepšího zubaře . Držte mi palce .    

Vaša Marie magdaléna.

Milá Marie Magdaléno. I zubař si ručí za svoji práci. Já vím, že bílá plomba má záruku tři měsíce. Minimálně tolik by měla mít i ta korunka. Pokud vám vypadla dříve, musíte dostat novou zdarma v rámci reklamace. A jestli nedrží, tak má vaše zubařka buď špatný materiál, nebo techniku. Měla byste si opravdu najít jiného zubaře, v čemž vám držím všechny palce, co mám.

Co štve vás, milé ženy-in? Napište nám, nebo pošlete fotografii na adresu redakce@zena-in.cz

   
04.10.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [4] Anime Otaku [*]

  Mě zubař uznal reklamaci na prasklou korunku po asi 3 letech baz jakýchkoliv problémů. Prostě mám krátké zuby tak se musí hodně zbrousit

  superkarma: 0 04.10.2011, 16:35:01
 2. [3] janny199 [*]

  Mně zubař na korunku dal stvrzenku a řekl mi,že je na to záruka půl roku(to bylo před pěti lety)...nedej se,určitě máš na záruku právoSml22

  superkarma: 0 04.10.2011, 14:55:52
 3. avatar
  [2] Dante Alighieri [*]

  Co říct? Doporučuju kliniku, která má zde na ž-in reklamu! Sml67

  superkarma: 0 04.10.2011, 14:47:13
 4. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  Milá Marie, můj manžel již zaplatil zubařce slušné živobytí a tak o jejich službách něco vím. I na korunku je záruka jako na každý jiný výrobek. A´t tě nenapadne, platitji znovu. Zubařka ji musí udělat v rámci reklamace zadarmo. Když si necháš vyměnit píchlé kolo v esrvisu a ono ti v zatáčce zupadne, to je jako chyba čí? Až zase příště půjdeš k zastupující lékařce a bude po tobě chtít 90,- nech si vystavit potvrzení s tím, že se na onu částku s dokladem budeš informovat u své pojišťovnySml57

  superkarma: 1 04.10.2011, 14:34:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme