Zdravím redakci a posílám Vám příhodu,která se stala předevčírem mé mamince, ovšem jedná se spíše o černý humor a i když mě to fakt dost rozesmálo,soucítím s ní:-)) A také chci podotknout,že ona mi svůj zážitek vyprávěla také se smíchem.

Cituji svou matku:

"Tak teď Ti řeknu,co se mi včera večer stalo. Peču cukroví, pořád jsem to hlídala, aby se nespálilo, ale furt bylo hodně světlé, tak jsem si řekla, že v rychlosti zatelefonuji kolegyni. Samozřejmě, jak to tak bývá, na cukroví se zapomnělo, když jsem si na něj vzpomněla, bylo spálené. No co už. Stávají se horší věci, ale mrzelo mě to..Asi o hodinu později zvoní telefon, tak se pro něj potmě řítím kuchyní. Chňapnu ho - volá mi kamarádka z Austrálie, vzácný hovor! Zapomínám na otevřená dvířka trouby (aby zchladla), která mi stojí přímo v cestě, zakopávám. Pád střemhlav přes ony dvířka, snažím se něčeho zachytit a podaří se. Na troubě leží plech s cukrovím (bohužel s tím NEspáleným), čímž ho strhávám na sebe. Zároveň letí hrnce z odkapávače. Kamarádka na druhém konci telefonu (i zeměkoule) se opatrně ptá: "Janičko, jsi v pořádku"?? -ano, telefon držím stále v ruce:-))
Výsledek: lýtko natržené od rohu dvířek trouby, na stehnu modřina velikosti dezertního talířku, vykloubené rameno,polovina svrhnutého cukroví na padrť."

Tak to je vše. Nutno říct,že když mi to popisovala, smát jsem se nechtěla, ale při mé živé představivosti to vážně nešlo. Mamčo,tak ať tě to brzy přestane bolet a příště si raději rozsviť! :-))

Vaše čtenářka mio

Text nebyl redakcí upraven

Snad ani nechci vědět, co se dělo včera večer u nás doma, když se tam vyráběly rumové švestky v čokoládě :-)

Protože jsme téměř všichni pod předvánočním tlakem, usoudila jsem, že potřebujeme chvilku oddychu. A nejlepším způsobem relexace je smích. Proto si dnes celý den budeme povídat o tom, co vás naposledy rozesmálo. Posílejte mi vtipy, vtipná videa, hlášky, obrázky, dokumenty nebo své příběhy ze života. Zkrátka vše, čím byste chtěla sebe i ostatní pobavit. Psát můžete už teď na známou adresu:

redakce@zena-in.cz

Pokud bude váš příspěvek stát za to, během dne ho zveřejníme. A ten, který nejvíc podráždí naše bránice, se může těšit na odměnu.

 

Reklama