Ženy chtějí znát nejnovější trendy, při změně svého účesu. Nechávají si poradit od svého kadeřníka a často svou inspiraci hledají v sociálních médiích. Globální stylingový tým Schwarzkopf Professional dal dohromady ESSENTIAL LOOKS a nabídl tím inspiraci a nápady nejžhavějších stylů letošní sezóny.

sd

Přehled trendů ESSENTIAL LOOKS

  • GENDERLESS - androgynní styl bere svět útokem. Tuto sezónu jsou přehlídková mola plná unisex oblečení: oversize bundy, široké kalhoty, pytlovitá trička a mikiny s výstřihem do V. Kdokoli může nosit sukni nebo mít strojkový sestřih. Je to nový druh svobody.
    Steve Hogan, Kreativní ředitel ESSENTIAL LOOKS, nazývá styl GENDERLESS “stylingem pro non-konformisty”, globální stylingový tým předkládá dvě jedinečné a dokonale cool verze pro  vlastní interpretaci. Střih je krátký a sestříhaný, styling hebký a uhlazený směrem dozadu, nebo výrazný a silný s moderní strukturou.

vlasy

  • ATHLEISURE- sportovní oblečení už dávno není nudné, šedivé a nelichotivé a zdaleka už nepatří pouze do tělocvičen. Dnešní sportovní móda je zářivá, výrazná a kreativní.
    Inspirace pro styl ATHLEISURE pochází od krále sportovního luxusu, Alexandera Wanga, který kombinuje luxusní látky s barevnými taškami, výraznými vzory a retro stylingem. Mladí vyznavači kreativní městské módy  (YUCCIES) si kdekoliv vykračují ve svých oblíbených funkčních, ale mimochodem také drahých, městských modelech. Steve Hogan ví, že “ATHLEISURE je velký trend této sezóny založený na kontrastech, ve kterých se móda střetává s fitness a sportovní móda s novým stylem oblékání.Styl  ATHLEISURE vychází z loňského trendu URBAN SPORTS, ale používá nové barvy a stylingové varianty. Střih je krátký a sestříhaný, nebo dlouhý a uhlazený, oba střihy doplňuje trendová tupá ofina.

vlasy

  • KOOLBLONDE - bledá blond patří mezi ikonické styly. V kombinaci se zářivě rudými rty nám nejsvětlejší blond tóny vyvolávají vzpomínky na Marilyn Monroe a půvab starého Hollywoodu. Nejbledší ledové blond této sezóny se inspirovaly bezstarostnou elegancí skandinávského stylu, nejbledší z bledých blond se kombinuje s rozevlátými kalhotami a výraznými šaty.
    Nový styl KOOLBLOND je geometrický, hladký a nekompromisní. Vyzařuje z něj jedinečné sebevědomí!

vlasy

vlasyvlsa

vlasyvlasy
Foto: Schwarzkopf Professional

Reklama