Zdraví

Toužíte po plastických úpravách?

 

Jak to tedy je? Uznáváte přírodní krásu, nebo sníte o lepším těle, které tvaruje plastický chirurg? Jak dopadla anketa na téma plastické zákroky mezi čtenářkami Žena-in? Kdo se zúčastní liposukce, kterou věnuje MEDICOM VIP?

 

Články na téma plastická chirurgie, zákroky, které sice bolí, ale činí tělo krásnější, a podobné věci můžete číst na našich stránkách velmi často.

Plastická chirurgie, investice do krásy, úpravy zevnějšku, to je součást dnešní moderní doby. V naší zemi si už plastika našla své místo, konečně na rozdíl od západních sousedů, kde je to již běžná rutina.

 

Velmi často nás při uveřejnění takových článků udivily smíšené reakce vás, čtenářek, nebo spíše velké množství reakcí, které tyto věci odsuzují. Proto nás zajímalo, jak dopadne anketa, ve které jste odpovídaly na téma plastických zákroků. Je to opravdu tak? Ženy se nechtějí dávat do rukou plastickým chirurgům? Mají raději své špíčky, vrásky, povislá prsa? Nebo se také najdou ty, které si takový zákrok přejí a plánují jej? I když nezastaví stárnutí, chtějí vypadat lépe? Vše se dozvíte z výsledků ankety.

 

 

 

 

  

 

 

Kdo půjde na liposukci?

Na základě vašich odpovědí jsme svědomitě vybrali několik kandidátek na liposukci, kterou následně budete moci sledovat z detailní reportáže. To bylo dalším cílem ankety. Vybrat jednu z vás, která si liposukci přeje, a splnit jí její sen. Navíc s tím, že se s vámi podělí o své dojmy a nebude se bát ukázat své nedostatky a také to, co jí operace přinesla. Nakonec jsme vybrali čtenářku s nickem šarfík. Brzy si můžete přečíst její reakci a to, jakou měla radost, když si přečetla, že získala liposukci.

 

Jak dopadla anketa?

 

Ankety se celkem zúčastnilo 688 čtenářek. V anketě jste odpovídaly na mnoho otázek, přinášíme vám ty nejzajímavější odpovědi.

Na otázku „Uvažovala jste někdy o liposukci?“ jste odpověděly nejvíce, že ano, protože je to jednoduché a definitivní vyřešení problému.

Přes dvacet procent z vás uvažuje o plastice břicha nebo prsou, dále jsou v kurzu i oční víčka. Další partie moc nestojí ve výsledcích za řeč J.

Nejlepší je podle vás kompletní servis v příslušném zařízení.
Drtivá většina účastnic ankety se chtěla zúčastnit naší soutěže o liposukci v hodnotě 30 000 Kč.

Mezi nejproblematičtější partie poměrně vyrovnaným skóre patří břicho, boky a stehna.

 

Na poslední otázku jste měly odpovědět, proč byste chtěly jít na plastiku, co by vám přinesla. Protože se vesměs znáte, uvádíme autentické reakce bez vašich nicknamů.

Znamenala by pro mě začátek nového života, měla bych větší sebevědomí

Přivedla jsem na svět čtyři děti, tři z toho císařským řezem, bohužel jsem na vše zůstala sama, takže veškerá energie a finance směřují k nim a na „sebe samu" nezbývá nic. Pomohlo by to mému sebevědomí...

 

Donedávna jsem byla proti liposukcím, ale viděla jsem nějaké video z plastické chirurgie a řekla jsem si, že to zase nebude nic tak hroznýho. Takže proč to nezkusit, když to může pomoct.

 

Změnu velikosti kalhot a možnost si konečně koupit normální velikost spodního ošacení.

 Protože se už několik dlouhých let marně snažím svoje problémové partie cvičením a zdravou stravou dostat" do pro mne přijatelných rozměrů. Bohužel máme tento typ postavy tak trochu rodový, prostě holka krev a mlíko", takže můj boj, i když se snažím pravidelně cvičit, je asi nikdy nekončící. Tato změna by pro mne znamenala strašně moc, konečně bych byla se svojí postavou spokojená a nestyděla bych se svléci se např. do plavek.

 

Můj milovaný muž je o 25 kg lehčí než já. Říká, že mu to nevadí, ale já se vedle něj občas cítím jak obrněný transportér a je mi to líto. Na cvičení nemám čas, na dietnější stravu mi zase schází pevná vůle.

 

Podařilo se mi zhubnout skoro 20 kilo, ale na některých partiích (hlavně břicho a stehna) jsou polštáře", které se mi nedaří eliminovat. Liposukce by pro mne znamenala mnoho, hlavně návrat sebevědomí a svého partnera, ztratila bych ostych tančit a začala bych si konečně užívat života plnými doušky.

 

Změna by pro mě znamenala odstranění komplexu, kterým trpím již odmalička. Není nic důležitějšího než být spokojena sama se sebou a díky tomuhle bych tohoto mohla docílit.

   
23.04.2007 - Zdraví - autor: Komerční článek

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [51] Mánek [*]

  teda to mě mrzí, šla bych hned taky do toho.

  superkarma: 0 30.04.2007, 14:45:38
 2. avatar
  [50] bokul [*]

  Šarfik: Tesim se na ten serial a v klidu, kdo odsuzuje, sam bude odsouzen. Hlavni je srdicko!

  superkarma: 0 26.04.2007, 19:13:37
 3. avatar
  [49] Paulinka [*]

  Šarfik:moc Ti výhru přeji a držím moc palečky,at jsi z operaci spokojena,jsem ted také v péči plastických chirurgů a jsem nadmíru spokojena.

  superkarma: 0 26.04.2007, 18:38:15
 4. avatar
  [46] Luciiiik [*]

  superkarma: 0 26.04.2007, 13:56:58
 5. avatar
  [44] Aja [*]

  Petra Pojerová: KDO bude během zákroku fotit a psát komentáře a postřehy?

  superkarma: 0 25.04.2007, 13:17:34
 6. avatar
  [43] SENSITIVESKIN [*]

  četla jsem, že to má smysl jen do 35 let, kdy je kůže ještě elastická..., takže my starší máme smůlu,ale i štěstí

  superkarma: 0 25.04.2007, 12:08:59
 7. [42] anorektička [*]

  tak zase smůla, na liposunkci mi nezbudou peníze, takže zase budu jen ta s tím velkým zadkem a vytahaným břichem. to s tím " nežrat! " to už p¨raktikuji dlouho, ale úspěch je zanedbatelný. Vítězce gratuluji

  superkarma: 0 25.04.2007, 10:37:32
 8. [41] Petra Pojerová [*]

  Vivian: Obavy z reakcí nemáme, je nám naprosto jasné, že se najdou různé názory a rozhodně není naším zájmem vaše názory cenzurovat. Nicméně naším zájmem je vám přinášet zajímavé témata a myslím, že reportáž z liposukce takovou je, ale byla bych ráda, kdyby příspěvky pod reportážemi nebyli zlé, protože se budete dívat na jednu z vás - ze čtenářek a naopak tato čtenářka má můj obdiv, že do toho s námi jde.

  superkarma: 0 25.04.2007, 10:15:55
 9. avatar
  [40] sigi [*]

  Liposukce má smysl jen v tom případě, že po zákroku začnete sportovat a osvojíte si základy zdravého stravování - tzn. chovat se tak, jak jste se měly chovat, abyste na liposukci nemusely.

  superkarma: 0 25.04.2007, 10:10:12
 10. avatar
  [39] honuska [*]

  Taky jsem chtěla vyhrát liposukci břicha, sama bych se k této operaci ze strachu neodhodlala a po třetím dítěti je to už dost vidět.
  Teď mi nezbývá, jak se píše níže: "nežrat".
  Ale vítězce přeji hodně blahopřeji.

  superkarma: 0 24.04.2007, 22:14:12
 11. avatar
  [38] Vivian [*]

  Petra Pojerová: pokud máte obavy z reakcí, tak se domluvte s redakcí, ať pod těmi články pak zruší možnost diskuse. Jinak počítejte s tím, že se objeví různé názory, a pravděpodobně se najdou i negativní ohlasy, že ne všem se to asi bude líbit... Pokud je dotyčná čtenářka ochotná vystavit své obnažené pozadí na internetu, pak je na to snad připravená...

  superkarma: 0 24.04.2007, 17:00:34
 12. avatar
  [37] Amálie [*]

  Petra Pojerová: "...že se zdrzite nejakych komentaru takovych, aby to bylo pro nasi ctenarku stresujici"

  * Prosím? Proč tedy ukazují v tv zprávách například havárie aut a přitom neříkají "řidiči, vypněte tv, aby to pro vás nebylo stresující?"

  superkarma: 0 24.04.2007, 13:04:57
 13. [36] Petra Pojerová [*]

  gerda: Ještě jsem zapomněla na vzkaz pro Gerdu. Čtenářka liposukci vyhrála na žena-in, samozřejmě jí bude mít tudíž celou zadarmo a ano, budou zde informace a záběry jak z pohovoru, tak ze zákroku i po něm, ale vše je se souhlasem čtenářky a naším cílem není opravdu nikoho znásilňovat a ukazovat nahého jako tomu bylo třeba u Laděny u jiného internetového deníku.

  superkarma: 0 24.04.2007, 11:45:42
 14. avatar
  [35] Meander [*]

  Petra Pojerová: Ti slavní lidé jsou mi tedy dost ukradední, ale jinak souhlas.

  superkarma: 0 24.04.2007, 11:34:56
 15. [34] Petra Pojerová [*]

  Dobry den mile damy, rozhodla jsem se zapojit do teto diskuze za zenu-in, jelikoz tuto akci pro Vas organizuji spolu s MEDICOM VIP ja.
  Rada bych tu vyvratila nektere dohady, ktere ctu zde v diskuzi, aby bylo vse jasne.
  Jednak tedy ctenarce urcite gratuluji k vyhre, ctenarka Sarfik byla nadsena a samozrejme aby to i pro vas bylo zajimave, tak v dalsich clancich a reportazich ji uvidite i v situacich, kdy nebude plne odenna. Se vsim ale souhlasila, do niceho neni nucena a hlavne vse my budeme delat decentne tak, aby to pro ni nebylo neprijemne. Nicmene doufam, ze ty z Vas, ktere by nikdy ani za milion jak zde pisete, do takoveto akce nesly, se zdrzite nejakych komentaru takovych, aby to bylo pro nasi ctenarku stresujici.
  Proto, aby vse probehlo v poradku jsme vybrali myslim nejlepsi kliniku, kde jsme se i z osobnich jednani mohly presvedcit, ze o nasi vyherkyni bude dobre postarano.
  Jinak jak sami vidite z ankety, ac tu vetsina z vas pise, ze by to nikdy neabsolvovala, tak 688 z vas, by rada liposukci vyhralo, coz dost mluvi za sve. Verejne to urcite malo kdo rad prizna, ale sama na sobe vim, ze ac vim, ze mam malo jist, hodne se hejbat, pravidelne pit a hodne, tak proste mam tolik malo casu, abych vsechno stihala a sama jsem po diteti dost nestastna z toho, co na me zbylo. Takze myslim, ze odsuzovat nekoho za liposukci je zbytecne a hlavne, kdybyste byly jako ja v teto klinice a videli jste kolik slavnych lidi, do kterych byste to ani nerekli, se nechali odsat a zjevne jim to vyhovuje.
  Nicmene verim, ze tato reportaz, v ktere vam budeme prinaset i zajimave videa, bude pro vas zajimava.
  Hezky den Petra Pojerova

  superkarma: 0 24.04.2007, 11:28:09
 16. avatar
  [33] jiti [*]

  ani kdyby mi těch 30 000,- dali navrch k tomu.To raději budu makat v posilovně.

  superkarma: 0 24.04.2007, 11:12:01

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [32] Suzanne [*]

  Držím palce!!! Jsem 7 let po liposukci stehen a držím si tajli bez problémů.
  Amálie: celuloška se mi nijak nezměnila. Já jsem nežrala, sportovala 3x týdně, v pase jsem měla 70, ale přes boky 117 Liposukce jsem nikdy nezalitovala

  superkarma: 0 23.04.2007, 22:14:30
 2. avatar
  [30] Amálie [*]

  Na liposukci bych nešla ani smykem. Jednak to nepotřebuju a jednak jsem viděla videa, jak se celuloška po zákroku rapidně zhoršila. Brrr.

  Nežerte, ale jezte, hejbejte pořídně zadkama a když nemáte vůli (ve výjimečných případech postavu omlouvá zdraví), smiřte se s tím. Tečka.


  K anketě: začátku odpovědi "podařilo se mi zhubnout 20 kilo..." jsem fandila, ale to pokračování "hlavně návrat sebevědomí a svého partnera" už mě nenadchl.

  superkarma: 0 23.04.2007, 20:21:15
 3. avatar
  [29] jednapani [*]

  gerda: Když jde někdo na plastickou operaci do suterénu rodinného domku, tak to fakt mluví samo za sebe. To by chtělo úplně jiného doktora než plastického chirurga!

  superkarma: 0 23.04.2007, 16:04:17
 4. [28] Maxule [*]

  Manx:Ne,zpátky nic nemám.Nechala bych si upravit stehna.při cvičení a dodržování diety mám problém zhubnout na břiše a stehnech.

  superkarma: 0 23.04.2007, 15:39:26
 5. avatar
  [27] Juana [*]

  Nikdy.

  superkarma: 0 23.04.2007, 15:18:38
 6. avatar
  [26] átéčko [*]

  Tak to je fakt výhra!!!Ještě že jsem to nevyhrála já. Nebylo by co odsávat...

  superkarma: 0 23.04.2007, 12:58:47
 7. avatar
  [25] Paulinka [*]

  Sizie:strach jsem měla taky,ale mé zdravotní problémy mě donutily-bolesti pátéře a proto mi to zaplatila pojištovna-35 000Kč a vůbec toho nelituji.Dělali mi to na FN v Ostravě-primář Vřeský.

  superkarma: 0 23.04.2007, 11:49:38
 8. [24] Sizie [*]

  Paulinka: Uvazuji o stejnem zakroku, ale strach mi zatim nedovolil jit do toho... Muzes uvest kliniku, prip. lekare? Kolik te to stalo celkem? Diky predem za info!

  superkarma: 0 23.04.2007, 11:28:47
 9. avatar
  [23] Meander [*]

  Držím palce a slibuju, že nebudu mít blbé poznámky. Úplně bude stačit, že se fotky objeví na netu.

  superkarma: 0 23.04.2007, 11:20:40
 10. avatar
  [22] Prskoletka [*]

  Já bych nešla,bud zhubnout normálně,ale liposukci ani zmenšit žaludek myslím,že každý op. zákrok,který není důležitý je zbytečný a může i ublížit.

  superkarma: 0 23.04.2007, 11:18:36
 11. [21] Radka JS [*]

  Já bach asi šla! Ne asi, určitě kdybych měla volné penízky na tento účel.... Jinak je pořád potřebuju jinde....

  superkarma: 0 23.04.2007, 10:37:18
 12. avatar
  [19] gerda [*]

  taky to může skončit takhle - http://www.blesk.cz/Clanek74477.htm

  superkarma: 0 23.04.2007, 10:13:27
 13. avatar
  [18] SARI [*]

  Ne!

  superkarma: 0 23.04.2007, 09:48:25
 14. avatar
  [17] SENSITIVESKIN [*]

  Sice jsem se taky zaregistrovala, ale když jsem viděla Wendy po liposukci - - abysolutně žádný výsledek a pokud bude rát, jako do teď, udělá se jí tuk.hrb za krkem!

  superkarma: 0 23.04.2007, 09:27:22
 15. avatar
  [16] gerda [*]

  Rozumím tomu tak, že vybraná zájemkyně zaplatí za operaci a navíc se ještě nechá i fotit?! Chápu, když to někdo dostane z reklamních důvodů zadarmo, ale i tak bych do toho nešla. Dělat někomu reklamu vlastním tělem se mi hodně příčí.

  superkarma: 0 23.04.2007, 09:12:43
 16. avatar
  [15] Gabi [*]

  Evikus: Z_U_Z_U: hmm, tak to nevím, zda je to výhra nebo boží trest

  superkarma: 0 23.04.2007, 09:05:07
 17. avatar
  [14] Z_U_Z_U [*]

  Gabi: myslím že bude to je jeden z důvodů, proč bych do toho nešla, vím jak takové fotky většinou vypadají. Druhý je pak ten, že znám dost holek, co na tomhle zákroku byly, ale ani jedné to nějak výrazně nepomohlo, znovu by do toho prý nešly. Ale třeba tohle bude jinak, držím palce

  superkarma: 0 23.04.2007, 08:56:56
 18. avatar
  [13] Ditulin [*]

  Tak to moc blahopřeji. Je úžasné, kam až medicína dospěla.

  superkarma: 0 23.04.2007, 08:36:20
 19. avatar
  [12] Evikus [*]

  Gabi: právě že bude!!!

  superkarma: 0 23.04.2007, 08:28:33
 20. avatar
  [11] Gabi [*]

  P.S.: Teď mě napadlo, nebude muset potupně ukazovat své tělo PŘED a PO?!

  superkarma: 0 23.04.2007, 08:13:02
 21. avatar
  [10] Gabi [*]

  Pokud to šarfíkovi přinese štěstí Držím palce

  superkarma: 0 23.04.2007, 08:11:22
 22. [9] Dada0005 [*]

  gratuluji

  superkarma: 0 23.04.2007, 08:03:42
 23. avatar
  [8] MEK [*]

  gratuluji

  superkarma: 0 23.04.2007, 07:47:13
 24. avatar
  [7] Agátka [*]

  gratuluji

  superkarma: 0 23.04.2007, 07:45:40
 25. avatar
  [6] fructia [*]

  Nechci, děkuji.

  superkarma: 0 23.04.2007, 07:33:23
 26. avatar
  [5] Zdenicka1983 [*]

  To jsem zvědavá,jestli na tu liposukci půjde

  superkarma: 0 23.04.2007, 07:00:36
 27. [4] Maxule [*]

  Také gratuluji.Liposukci jsem podstoupila před 3 roky.Mít finance tak jdu znovu.Císařský řez byl pro mně horší než liposukce břicha.

  superkarma: 0 23.04.2007, 06:42:55
 28. avatar
  [3] Léthé [*]

  Potěš pánbů ...liposukce? …chudák šafrík . Je mi jí dopředu líto a jaksi nevidím důvod gratulovat .

  superkarma: 0 23.04.2007, 01:31:51
 29. avatar
  [2] Paulinka [*]

  jsem 3 týdny po plastické operaci zmenšení prsou a jsem moc spokojena,bolest je minimální a můžu říct,že jsem uvažovala už 3 dny po operaci i o liposukci.

  superkarma: 0 23.04.2007, 01:29:07
 30. avatar
  [1] evadolezalova [*]

  moc gratuluju a držím palečky

  superkarma: 0 23.04.2007, 00:13:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme