Jak to tedy je? Uznáváte přírodní krásu, nebo sníte o lepším těle, které tvaruje plastický chirurg? Jak dopadla anketa na téma plastické zákroky mezi čtenářkami Žena-in? Kdo se zúčastní liposukce, kterou věnuje MEDICOM VIP?

 

Články na téma plastická chirurgie, zákroky, které sice bolí, ale činí tělo krásnější, a podobné věci můžete číst na našich stránkách velmi často.

Plastická chirurgie, investice do krásy, úpravy zevnějšku, to je součást dnešní moderní doby. V naší zemi si už plastika našla své místo, konečně na rozdíl od západních sousedů, kde je to již běžná rutina.

 

Velmi často nás při uveřejnění takových článků udivily smíšené reakce vás, čtenářek, nebo spíše velké množství reakcí, které tyto věci odsuzují. Proto nás zajímalo, jak dopadne anketa, ve které jste odpovídaly na téma plastických zákroků. Je to opravdu tak? Ženy se nechtějí dávat do rukou plastickým chirurgům? Mají raději své špíčky, vrásky, povislá prsa? Nebo se také najdou ty, které si takový zákrok přejí a plánují jej? I když nezastaví stárnutí, chtějí vypadat lépe? Vše se dozvíte z výsledků ankety.

 

 

 

 

  

 

 

Kdo půjde na liposukci?

Na základě vašich odpovědí jsme svědomitě vybrali několik kandidátek na liposukci, kterou následně budete moci sledovat z detailní reportáže. To bylo dalším cílem ankety. Vybrat jednu z vás, která si liposukci přeje, a splnit jí její sen. Navíc s tím, že se s vámi podělí o své dojmy a nebude se bát ukázat své nedostatky a také to, co jí operace přinesla. Nakonec jsme vybrali čtenářku s nickem šarfík. Brzy si můžete přečíst její reakci a to, jakou měla radost, když si přečetla, že získala liposukci.

 

Jak dopadla anketa?

 

Ankety se celkem zúčastnilo 688 čtenářek. V anketě jste odpovídaly na mnoho otázek, přinášíme vám ty nejzajímavější odpovědi.

Na otázku „Uvažovala jste někdy o liposukci?“ jste odpověděly nejvíce, že ano, protože je to jednoduché a definitivní vyřešení problému.

Přes dvacet procent z vás uvažuje o plastice břicha nebo prsou, dále jsou v kurzu i oční víčka. Další partie moc nestojí ve výsledcích za řeč J.

Nejlepší je podle vás kompletní servis v příslušném zařízení.
Drtivá většina účastnic ankety se chtěla zúčastnit naší soutěže o liposukci v hodnotě 30 000 Kč.

Mezi nejproblematičtější partie poměrně vyrovnaným skóre patří břicho, boky a stehna.

 

Na poslední otázku jste měly odpovědět, proč byste chtěly jít na plastiku, co by vám přinesla. Protože se vesměs znáte, uvádíme autentické reakce bez vašich nicknamů.

Znamenala by pro mě začátek nového života, měla bych větší sebevědomí

Přivedla jsem na svět čtyři děti, tři z toho císařským řezem, bohužel jsem na vše zůstala sama, takže veškerá energie a finance směřují k nim a na „sebe samu" nezbývá nic. Pomohlo by to mému sebevědomí...

 

Donedávna jsem byla proti liposukcím, ale viděla jsem nějaké video z plastické chirurgie a řekla jsem si, že to zase nebude nic tak hroznýho. Takže proč to nezkusit, když to může pomoct.

 

Změnu velikosti kalhot a možnost si konečně koupit normální velikost spodního ošacení.

 Protože se už několik dlouhých let marně snažím svoje problémové partie cvičením a zdravou stravou dostat" do pro mne přijatelných rozměrů. Bohužel máme tento typ postavy tak trochu rodový, prostě holka krev a mlíko", takže můj boj, i když se snažím pravidelně cvičit, je asi nikdy nekončící. Tato změna by pro mne znamenala strašně moc, konečně bych byla se svojí postavou spokojená a nestyděla bych se svléci se např. do plavek.

 

Můj milovaný muž je o 25 kg lehčí než já. Říká, že mu to nevadí, ale já se vedle něj občas cítím jak obrněný transportér a je mi to líto. Na cvičení nemám čas, na dietnější stravu mi zase schází pevná vůle.

 

Podařilo se mi zhubnout skoro 20 kilo, ale na některých partiích (hlavně břicho a stehna) jsou polštáře", které se mi nedaří eliminovat. Liposukce by pro mne znamenala mnoho, hlavně návrat sebevědomí a svého partnera, ztratila bych ostych tančit a začala bych si konečně užívat života plnými doušky.

 

Změna by pro mě znamenala odstranění komplexu, kterým trpím již odmalička. Není nic důležitějšího než být spokojena sama se sebou a díky tomuhle bych tohoto mohla docílit.

Reklama