Styl

Touch of seduction - pro ženy toužící po vůni, která pozvedne jejich smyslnost

Když Christina Aguilera vytvářela vůni Touch of Seduction, pečlivě vybírala ingredience, které jsou hřejivé a lákavé, vášnivé, ale i romantické.

Vůně si tak v samotné hlavě koketně pohrává s tóny bílé frézie, která spolu s malinami a plody liči tvoří dokonalou kombinaci vzbuzující pocit sladkého pokušení. Srdce vůně je svázáno v dechberoucí kytici, kterému dominuje cukrová růže s půvabným květem irisu a zářivým zimolezem dodávající až návykově omamný vonný tón, který je tak charakteristický pro tuto vůni. Základ umocňuje santalové dřevo, vanilka a smyslná stopa pižma, jež zanechává sametově jemné vyznění.

Christina Aguilera

Touch of Seduction vyvolává vnitřní vášeň díky sametovým okvětním lístkům růží.

„Chci inspirovat každou ženu k vyjádření své svůdnosti a pomoct ji najít cestu k sebevědomí, jež v ní vzbudí její vnitřní přitažlivost,” říká Christina. ”Moje nová vůně představuje pocit jemnosti a luxusu, jako byste byla zahalena v hebkém sametu.”

Christina Aguilera

Moderní flakon ve tvaru přesýpacích hodin symbolizujících svůdné ženské křivky, je postaven na ikonickém designu, jak  už je u vůní Christiny Aguilery zvykem.

parfémPůvabné okvětní lístky cukrové růže, jež jsou hlavní přísadou vůně Touch of Seduction, jsou znázorněny i na samotném flakonu v sametovém potisku. Tento ikonický element připomíná své nositelce onen svůdný dotek sametu na pokožce pokaždé, když jej uchopí. Nové balení přináší inspiraci, která stojí za samotnou vůní: delikátní sladkost růží tančí napříč ženskými křivkami, rozdmýchává vnitřní vášeň, nenápadným a vznešeným způsobem vykresluje svůdnost své nositelky.

Kolekce vůni Christina Aguilera, se v současnosti skládá již z osmi linií, z nichž každá nabízí své nositelce mimořádný pocit: okouzlující Christina Aguilera, koketní By Night, luxusní Royal Desire, mocná Secret Potion, svůdná Red Sin, nadčasová Unforgettable, nyní doplňuje zbrusu nová ženská a elegantní Touch of Seduction.

Řada

Eau de Parfum, 30ml     710Kč

Eau de Parfum, 60ml     920Kč

Eau de Parfum, 100ml  1450Kč

   
22.10.2015 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] manislava [*]

    mám jednu svoji a neměním

    superkarma: 0 22.10.2015, 15:00:48
  2. [1] bobani [*]

    mám své osvědčené vůně

    superkarma: 0 22.10.2015, 13:33:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme