Celý měsíc jsme vám s denními tématy pokládali všemožné otázky. Některé byly těžké, jiné ne. Pokud jste správně odpověděla alespoň na pět z nich, měla jste šanci na výhru. Které soutěžící náš počítač vylosoval?

Skončilo další kolo naší hádankové soutěže. Tentokrát jste mohly získat hry od firmy Albi. Stačilo alespoň pětkrát, respektive devětkrát správně odpovědět a jedna z her mohla být vaše. Komu se ale poštěstilo?

Za nejméně 5 správných odpovědí získává hru Mlýn čtenářka…

hra

  • Mischelle3

Za nejméně devět správných odpovědí získává hru Člověče na Ex! čtenářka…

hra

  • Phoebe24

GRATULUJEME!
Výhry obdržíte poštou. Odesíláme cca jednou za 14 dní.

Nevyhrála jste? Nezoufejte! Je tu další kolo hádankové soutěže, tentokrát a knížku a kosmetiku (viz níže)...

Co můžete v nové hádankové soutěži vyhrát?

knihaV této hádanakové soutěži můžete získat opět dvě ceny. Tentokrát je to kniha Mystický sex od A do Z autorky Cassandry Lourisové (vydala METAFORA) a krásný balíček kosmetiky AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

anew

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 19. 7. 2012 do 20. 8. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Mystický sex od A do Z. Pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kosmetický balíček AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

Reklama