Již žádná chemie – žádná plastika – žádné potravinové doplňky a diety! Převratný objev nové látky na přírodní bázi  – navíc kombinace vnitřní i vnější kúry,  zřejmě tvrdě zasáhne do celosvětového businessu s „krásou“, nejen kosmetických firem, ale také do rozpočtu plastických chirurgů.

Jachtař a současně horolezec rusko-francouzského původu Kurin Celine se před časem seznámil s naším šéfredaktorem (o kterém všechny víme, že často vyráží na různé  adrenalinové výpravy). A nejen to, vděčí mu za záchranu života (kdesi v jižní Asii).

A zde máme vysvětlení, proč náš magazín přináší exkluzivní informace z první ruky.

Celine, jako mnoho jachtařů vyhledávajících adrenalin ve vodě i v horách, se vydal napříč Tichým oceánem. Jaké bylo jeho překvapení jedno ráno, když na obzoru objevil malou část pevniny, která se v jeho dokonalých cestovatelských mapách a JPG vůbec nenalézala! Díky své zvědavosti a odvaze se rozhodl maličký ostrov prozkoumat – a udělal dobře! 

Ostrov, jak později zjistil, navíc obydlený dosud neprobádaným kmenem, pojmenoval v zápalu objevitelského nadšení po sobě: Kurinceline.

Na ostrově objevil pouze domorodce nezvykle mladistvého vzhledu – vypadalo to, že se dožívají pouze velmi nízkého věku. Jelikož jejich řeč vycházela ze základů jazyka používaného v celé Oceánii, Kurin se brzy dorozuměl a zjistil, že obyvatelé se naopak dožívají v podobných kulturách nezvykle vysokého věku –až 80 let! Jenže až do konce života vypadají stejně, jako na prahu dospělosti.

Jachtaře přirozeně zajímalo, co tvoří základ potravy a současně mastě, kterou se domorodci denně natírají, a za kterou pravidelně vzdávají dík svým bohům při rituálních obřadech.

Brzy to zjistil a při návratu do Francie dal vzorek k prozkoumání svému švagrovi, pracujícímu v jedné biochemické laboratoři zabývající se komplexním výzkumem omlazování.

Tým vědců látku nějakou dobu zkoumal a zkoušel na lidských dobrovolnících (pochopitelně v přísném utajení), potvrdil Kurinovu hypotézu a na jeho počest pojmenoval přípravek snadno vyslovitelným názvem pro celý svět: KURINCE.

Pokud s námi vydržíte dnes až do odpoledních hodin, dozvíte se, jak a kde je možno zázračný omlazovač získat.

My s Danou do toho pochopitelně jdeme – protože cena je i pro naše české ženy zcela přijatelná díky tomu, že vědcům se naprosto totožnou látku podařilo extrahovat ze suroviny, které je všude na světě poměrně hodně…

Anai

Reklama