Ty máš,chlape, z pekla štěstí. Odpustila jsem Ti. Ano, to všechno, co jsi mi nemohl přinést, nechtěl, nebo jsi to prostě se sarkastickým úsměvem na rtech ignoroval.

Naštěstí duchapřítomnost mých rodičů zahojila rány, které jsi rozjitřil svou laxností. Spousta hraček a dalších infantilních serepetiček, s láskou sháněných a balených právě jimi, vždy spolehlivě odvedla mou pozornost a já zapomněla, že na lístku za oknem, ty ignorante, byl zámek, poník a Sandokan. Živý.

Ano ano, jen moji rodiče vždy vykouzlili ty krásně kouzelné a voňavé Vánoce.

Vytrvale pod načančaný smrček nadělovali co mé srdce těšilo a duši hladilo, zatímco ty sis hrál na negramotného.

Můj zdárný vývoj nepoznamenalo ani to,že jsi mi nepřinesl v osmi letech auto a v deseti soukromé letadlo.(mezi námi, alespoň malý vrtulníček by tě nezabil)

Větší pozornost jsi mi nevěnoval ani když jsem začala dospívat. Má postava stávala se pozvolna oku milejší, ty nic. Vzhledem k tomu jsem si Tě vždy představovala buď jako kojence nebo impotentního seniora. Jiní muži občas totiž dárek dotáhli. A rádi.

Milý Ježuro, jsem dospělá a rozumná.

Pochopila jsem, že se dá pohodlně žít bez kabelky Louis Vuiton i perfému od Diora. I když fakt nevím, co proti nim máš:(  Předpokládám, že letos dorazila krize i tam nahoru k Vám a máš seškrtaný rozpočet. Co naplat.

A víš ty co?

Klidně bojkotuj dál korespondenci za mým oknem. Pro jistotu jsem ho kvůli Tobě letos ani neumyla. Z výše popsaného je mi jasné, že s Tebou nedělá nic ani ten báječný krajkový korzet, který chodím okukovat do výlohy. Stejně vím, že jsi se spřáhl s mým mužem. Máte mnoho společného.

Takže chápeš, že pro letošek nežádám nic.  Jen jednu jedinou maličkou prosbičku přeci jen. Fakt maličkou. Koukni občas na mou ségru. Já vím, že je starší a rozumnější. Ale stejně... Ty víš.

ToraToraTora

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Kdybys, Toro, chtěla vidět luxusního retarda, jak zcela sám chrochtá smíchy u monitoru, má kancelář je k dispozici. Pevně věřím, že Ježíšek se bude také dobře bavit. I ty se pobavíš, protože za tohle Sandokana nedostaneš ani letos. :-)))) Míša

Máte dopis pro Ježíška? Nebo vaše děti? Chcete mu něco vzkázat? Napište mu to na redakce@zena-in.cz. Nejhezčí přání odměníme. Ježíšek jistě odmění všechna.

Reklama