Tak milí a zlatí, mé televizní svátky začaly již před pár dny. Ve středu před Vánocemi odvysílaný díl Dr. House mé štědře natlakované emoce nechal explodovat jak papiňák od vietnamců. Ještěže byl manžel pryč a mohla jsem se v klidu vyplakat.

Všechny pohádky, které jsem toužila vidět a celý rok se na ně těšila dávali v době, kdy u nás byla návštěva, nebo jsme byli na návštěvě my a nebo jsem zrovna mazala chlebíčky, smažila rybu nebo dělala jiné nepřístojnosti.

Když už jsem se ocitla ležmo na gauči, dolehly na mě probdělé noci u maroda nebo přemíra cukrů a tuků v žilách. Po zalehnutí si zpravidla dvě hodinky z dění okolo a v televizi nepamatuji vůbec.

Co jsem nevyplakala u líbací scény Gregoryho House, dodojila jsem u Gladiátora, ale toho znám, ten nám v televizi umřel už loni, tak jsem věděla, do čeho jdu. Ale škoda je ho každou sezonu.

Na konec roku mi zbyde tradičně Jestřábí žena, kterou opláče i manžel,protože Michelle Pfeifer je jeho tajná láska. S dětmi skoukneme Mrazíka, aby pochopily význam rčení: zima jak v Rusku. No a pak bednu vypneme, nabalíme děti, rachejtle, pár flašek a odjíždíme k švagrovi kalit, jíst, pít, slavit a doufám, že žádná estráda z let 70tých, písničkový pořad z 80tých, vtipné scénky z 90tých nebo sestřihy toho nej z komerčních televizí v tomto století nebo výstřihy našich celebrit nás už v tomto roce nepotkají.

TTT

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


...Toro, to konečné shrnutí Silvestrů nemá chybu. :-) M.

Dneska si povídáme o svátečním programu, o pořadech a pohádkách, na které se celý rok těšíte, o těch, které máte nejraději. A také vůbec o tom, jak jste spokojené s letošní programovou skladbou.

Své příspěvky, za které samozřejmě někdo získá „řád zlatého emila“ posílejte na redakce@zena-in.cz.

Reklama