Po prababičce jsem zdědila  neroztrhatelné bombarďáky nedefinovatelné velikosti. Babička nedala jinak, než že jsou zánovní a škoda vyhodit. Rok jsem je pietně přechovávala na dně skříně.

Kdybych je přeci jen chtěla obléknout v pomatení mysli, musela, bych si je zaháknout asi za ramena, nebo požádat dvě tři kamarádky, jestli by je nenosily se mnou. Jako utěrka byly zcela nevhodné, bo nesály vodu a vystaveny na radiátoru k uschnutí mi plašily návštěvy i manžela.

Ale Míše jde asi o geny....

Zřejmě  jsem kukačka. Všichni mají černohnědé vlnité  vlasy...já oříškově vyblité hřebíky.

Všichni mají buď prášky na nervy nebo křečáky. Já jen antikoncepci.

Vyhnuly se mi i čokoládově hnědé oči, vysoký krevní tlak, hudební sluch nebo jakákoliv mateřská znaménka kakaové barvy velikosti mexického dolaru. Prostě nic.

Začínám tak věřit, že jsem kukaččí mládě. Jenže v době narození jsem vážila čtyři kila a to by musela být kukačka jak kalifornský guvernér za mlada.

Ne ne, mám důkaz.

U babičky v ložnici visí skica. Je na ní babička coby miminko na klíně své maminky, tedy mé prababičky ( ta s bombarďákama).

Nechat si udělat na hlavě kokrhel, nikdo nepozná, která jsme která. Tak přeci. Na spodní prádlo máme názor každá jiný, ale jinak jsem zdědila, co se podoby týče, úplně všechno.

A moje děti.....no když hlavně vidím dneska svojí dceru, jako bych se dívala do zrcadla. Ach jo, měli jsme nechat vymřít rod po přeslici:)

TTT


 

Nebuď sobě takovým kritikem. Zaručeně Ti někdo odkázal smysl pro humor a talent psanou formou pobavit masy.

Mimochodem, bombarďáky jsou nebezpečně skvělou antikoncepcí, takže si vůbec nemusíš huntovat tělo hormony.

Mám také jedny alá „Dinamo Moskva“ a jsou neocenitelné.

Ujišťuji Tě, že kdyby byl člověk sebekrásnější, momentně, kdy je natáhne pod prsa, vypadá obratem jako čistokrevný kretén :)) Míša

Téma pro vaše dnešní příspěvky, které mi posílejte na redakce@zena-in.cz je jasné : Co jsme po kom podědili a co bychom vyměnili?

Také vyhlásíme borce a chcípáka pro dnešní den.

Autor dnešního vylosovaného příspěvku uloví exklusivní krém na obličej s medem a mlékem.

Reklama