Pokud máte vedle sebe ješitného chlapa kombinovaného s bolístkářem a úředně uznaným invalidou je tady přes bolístky zásadně on.

Takže typické monology na téma: bolí mě hlava a nemám co na sebe  jsem laskavě přenechala mé invalidnější polovičce. Což nutně nemusí znamenat, že jsem železná lady s koulema na správném místě.

Ne ne, ač se to tak někdy nezdá, jsem z masa a kostí. Jenže také vím, jak to bylo s Achillem. Dokud o té jeho bolístce nikdo nevěděl, mohl dobýt svět. Pak to někdo vyslepičil a s Achillem byl ámen.
I já mám svojí patičku, kterou schovávám abych mohla srazit realitu na kolena. Důkladně jí maskuji neprůstřelným pancířem  a  drtím s ní odpůrce i nevinné kolemjdoucí. Běda tomu, kdo po ní pátrá. Bídně zhyne ten, který jí touží odhalit.

Jenomže z každé takové tajené bolístky se nevyhnutelně jednou za čas stane těžko maskovatelný vřed. A ten se provalí.

Se sobě vlastní  lví energií spálím všechno kolem i sebe samu.

S mou praxí v povstání z vlastního popela je proti mně bájný Fénix jen ubohé nedělní kuře s oblohou. Ovšem energie z takového znovuzrození....na to by měl být zbrojní průkaz. Protržená přehrada je proti mně jen letní  bouřka.

A tak si žiju ze dne na den, pečlivě střežím to achillovo bebí . Že mě to jednou za čas pohltí, srazí a spálí?  To první mávnutí křídly po znovuzrození za to stojí.
TTT

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

:)))) „Kuře s oblohou!“ A přesně tak, si to dneska představuju!!! :-) Toro, dík! Míša

Téma pro vaše dnešní příspěvky je jasné: Co vás trápí na vašem těle, případně na duchu? Co vás po ránu bolí, jak se snažíte – pokud se snažíte, bolest eliminovat? Jaké bolesti si nosíte z práce? A podobně…

... a už jste byli v Pelhřimově?

Pište, co vás k tématu napadá na redakce@zena-in.cz

Dnes nás čeká též vyhlášení minulé soutěže, nová soutěž, Borec a Chcípák a spousta všich skvělých příspěvků, z nichž se rekrutuje jeden autor, který obdrží nějakou cenu - cenu k tématu? Napadají mě rakvičky a věnečky, ale to by si musel přijet. :-)

Reklama