.

Topmodelka a naše jediná Miss World Taťána Kuchařová opět září na celé čáře!

Bulvár

Topmodelka a naše jediná Miss World Taťána Kuchařová opět září na celé čáře!

Taťána Kuchařová se již po několikáté stala objektem talentovaného amerického fotografa Paula de Luny, pracujícího a žijícího převážně v New Yorku a Los Angeles. Podívejte se jaké úžasné fotky vznikly

Naposledy jednu z našich nejznámějších topmodelek zvěčnil právě v New Yorku, kde se poznali. Při jeho nedávné cestě do Prahy se spolu opět setkali a nafotili exkluzivní materiál, tentokrát pro americký fashion magazine Blank. Celé focení doprovázela skvělá a profesionální atmosféra, i když se fotilo pozdě do noci v ulicích Prahy a tým se neobešel bez občasného obtěžování přihlížejících lidí. Nejčerstvější fotky hvězdy poslední řady Star Dance vznikaly také v jednom z nejkrásnějších hotelů v Praze, hotelu The Augustine.

/users/1/galerie/files/img/A/tatana/middle_Tatana3.jpg
/users/1/galerie/files/img/A/tatana/middle_Tatana.jpg
/users/1/galerie/files/img/A/tatana/middle_Tatana1.jpg
 

,,Táňaje neuvěřitelně profesionální, tvárná a talentovaná, velmi rád s ní spolupracuji,“ nechal se slyšet Paul de Luna, kterému před objektivem stály modelky jako je například Candice Swanepoel. 

„S Paulem je vždycky radost spolupracovat, známe se od mých začátků v NYC a bylo moc fajn s ním po nějaké době opět pracovat.  Jeho práce a tvorba se vždycky líbily,“ dodává k focení Taťána, která se momentálně v Čechách věnuje své Nadaci Krása pomoci na podporu seniorů a pomalu se chystá pracovně do Los Angeles. 

Stránky Nadace Taťány Kuchařové: www.krasapomoci.cz

   
27.01.2014 - Společnost - autor: red

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme