Styl

Tonino Lamborghini: Síla býka ukrytá ve flakónu


Úspěch značky pramení v její historii. Jednotlivé fáze jejího vývoje nás nechávají porozumět důvodům, které stojí v pozadí jejího růstu. Když jednou vstoupíte do světa Tonino Lamborghini, setkáte se s nedílnou součástí italské historie. Stanete se součástí prostoru, který vám dovolí rozvíjet váš vlastní styl.

V roce 1981 Tonino Lamborghini navrhl a nechal vyrobit první hodinky nesoucí jeho jméno. Dal novou formou hodnotám a symbolům charakteristickým pro jeho rodinu. Tonino dal život nové prestižní značce. Inspirace pro jeho návrhy pramení v předchozích zkušenostech na poli inženýrství a designu. Uplatnil koncept luxusu ve světě módy, technologie, inovace. Hodinky, sluneční brýle, parfémy, kožené výrobky, doplňky, domácí vybavení a oblečení jsou vyrobené jen z nejlepších materiálů. Je to svět kvalitních stylových výrobků, které vyjadřují myšlenku „Puro Talento Italiano“. Kreativitu a vášeň pro design a technologii zdědil Tonino Lamborghini po svém otci Ferrucciovi (mezinárodně úspěšném podnikateli na poli mechaniky). Transformoval je do svého vlastního stylu, který je synonymem originality a luxusu, jenž je všeobecně ceněný pro svého jedinečného italského ducha. Odvážný, zanícený, výbušný, elegantní: Tonino Lamborghini je zosobněním síly „Made in Italy“ na celém světě.

 

 

V současné době obrací svou pozornost k vůním. Tato neviditelná síla je součástí každého muže, získává energii v sebedůvěře a je ovládána vášněmi, kterým nikdo neodolá. Síla muže je v prvotřídních vůních.

 

 

Tonino Lamborghini – Mitico: Legenda

Tonino Lamborghini – Forza: Síla

Tonino Lamborghini – Feroce: Charakter

Více hledejte na stránkách www.coty.cz

   
14.10.2008 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] MEK [*]

  díky za inspiraci

  superkarma: 0 14.10.2008, 22:47:38
 2. [3] Verrunka [*]

  Mitico je bomba vůně !!!!!!!!Už jí mám doma schovanou na Vánoce pro přítele

  superkarma: 0 14.10.2008, 19:51:55
 3. avatar
  [2] Ajiiiii13 [*]

  ten modrý voní nádherně...

  superkarma: 0 14.10.2008, 15:47:36
 4. [1] hajcena [*]

  "sílu býka" na sebe manžel naplácal v supermarketu a výsledek byl ten, že nejen hezky voněl on, ale ráno i celá šatna, kde ležela mikina - na kterou to šplíchnul. Byl tím nadšenej - tak aspoň vím, co mu koupím na vánoce:-))

  superkarma: 0 14.10.2008, 11:24:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme