Novinky

Toni&Guy - nová kolekce Duality

TONI&GUY s potěšením oznamuje uvedení nové kolekce DUALITY pro sezonu 2016/17. Její hlavní myšlenkou jsou svoboda uměleckého vyjádření a individualita ve svěžím a nezaujatém pohledu na nové pojetí vlasových střihů.

blonduces blond

„Letos jsme se rozhodli ke kampani pro kolekci TONI&GUY DUALITY přistoupit poněkud odlišně než v předchozích letech. Z celoroční tvorby jsme zvolili přibližně čtyřicet fotografií a výběr jsme dále zúžili na finálních dvacet pět účesů, které dokonale vystihují kreativitu našeho uměleckého týmu, jehož hlavním cílem vždy bylo zpřístupnit trendy z přehlídkových mol našim zákazníkům.“ - Sacha Mascolo-Tarbuck.

šedá

red

V módě se stále více do popředí dostává výstřednost a trendy se v cyklech vracejí, jak v průběhu týdne módy ukázala kolekce ikonických návrhářů House of Holland a Alexander Wang, jejichž pojetí jsme neoddělitelně začlenili do vlastního tvůrčího procesu.

vlasy

blon

V naší kolekci naleznete trojici různých způsobů členění pramenů, díky nimž můžeme vytvořit účesy rozmanitého objemu, struktury a tvaru vhodně doplněné barevnou paletou podle nejnovějších trendů. Díky tomuto pojetí lze stejné vlasové sekce upravit nejrůznějšími technikami a skloubit je do výsledné úpravy účesu. U barvení se barevné akcenty doplňují s vnitřní jemností. Díky odvaze a vhodně použitému zesvětlovači můžeme dosáhnout barev jako z obálek časopisů a díky zesvětlování pramínků a postupnému přecházení jedné barvy v druhou vznikají skutečně nekonvenční výsledky. NA DALŠÍ STRANĚ NAJDETE TŘI EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY

Přejít na stranu:

 
   
24.11.2016 - Redakční novinky - autor: redakce

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Myškomedvídek [*]

  Sml79

  superkarma: 0 24.11.2016, 14:08:50
 2. [1] Anai [*]

  Mladé krásné modelce sluší všechno - proč ne extravagance? Ale účesy méně dokonalých a hlavně starších žen - to je věda!

  Mám za sebou tvrdý boj se svým novým kadeřníkem. Výsledek: remíza Sml30. Ano, měl pravdu, šedivé vlasy jsou "in", ale na na šedesátileté ženské! Doporučuju všem ženám se při úvahách o změně barvy a střihu zapůjčit paruky a natočit se na video. Fotka nestačí!

  Já mám to štěstí, že mě točí navíc profíci - sjela jsem staré díly seriálu, ve kterém pravidelně hraju a došla k názoru, že světlezrzavé a delší měkce zvlněné mně slušely nejvíc! V krátkém rovném mikádu dokonale melírovavaném vypadám starší - ať si říká i ten "nej" kadeřník na světě, co chce! Ještě, že vlasy dorostou....Sml59

  superkarma: 0 24.11.2016, 11:21:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme