Nová vůně od Tommy Hilfiger pro moderní a dobrodružnou ženu

Představujeme novou vůni pro ženy od Tommy Hilfiger - Cheerfully Pink, která je inspirována spontánností a smyslem pro dobrodružství. Tato ovocná a květinová vůně je určena pro moderní ženu, ze které vyzařuje sebejistota.

TOMMY HILFIGER

Cheerfully Pink je plná přísad čítající od sladkého ovoce až po dřevité tóny pižma, které vás zahrnou nevyzpytatelným kouzlem. Tato vůně ztělesňuje a vyzařuje štěstí, smích, radost ze svobody a vzrušení z lásky.

„Cheerfully Pink obsahuje přísady, které vyzařují ženskost, jsou klasické a přitom trochu netradiční,“ říká Trudi Loren, viceprezidentka pro vývoj vůní, Estée Lauder Companies. „Pikantní kombinace květin s ovocnými tóny vytváří jasnou, vzrušující a sytou vůni.“

TOMMY HILFIGER Cheerfully Pink je současně vzrušující a přitom velice delikátní vůní. Intenzivní vůně měsíčku v kombinaci s italskou mandarinkou, ostružinou, liči a bobulemi nového koření vytváří neopakovatelný zážitek. Tělo vůně tvoří pikantní květinová směs magnolie, ylang-ylang z ostrova Moheli, mučenky a růže. Celá tato směs je zakončena tóny jasmínu, který dodává vůni intenzivní svěžest a tóny mléčného santalového dřeva, cedrového dřeva a pačuli z Indonésie. Vanilka a pižmo sylkolide propůjčují vůni teplo a zapamatovatelnost.

  • Cheerfully Pink 50ml Eau de Parfum, 1460Kč
  • Cheerfully Pink 30ml Eau de Parfum, 1060Kč

V prodeji od září 2013 exkluzivně v parfumeriích Douglas.

Reklama