Bulvár

Tomáš Barthell je Mužem roku magazínu Žena-in

tomasV pátek 23. 8. se v Náchodě konalo finále Muže roku 2013. Protože je magazín Žena-in mediálním partnerem této soutěže, mohla jsem zasednout v porotě a předat cenu pro vítěze ankety, kterou jsme pro vás nachystali na našem webu. Tomáši Barthellovi jsem blahopřála s velkou radostí, protože stejně jako pro vás, naše čtenářky, je Tomáš Mužem roku i pro mě. Proč, to se dozvíte, když si přečtěte následující článek.

 

 

V médiích jste určitě už o víkendu zaregistrovaly, kdo se stal vítězem Muže roku 2013. U poroty, která se tento rok skládala z 62 (snad si číslo pamatuji srávně) hlasujících, zvítězil brněnský barman Antonín Beránek.

tonda

Druhé místo patří sympatickému Adamovi Nitschmannovi z Ostravy a třetí místo obsadil Tomáš Barthell (tedy uspěl nejen u vás, ale i u poroty na finále).

Pořadatel David Novotný vítězství studenta z Brna přivítal, Antonín totiž krom jiného dobře vládne angličtinou, a David Novotný proto doufá, že bude Českou republiku na zahraniční soutěži dobře reprezentovat. (Nenapadlo by mě, že v roce 2013 je možné, aby dvacetiletý mladík, aspirující na Muže roku, angličtinou vládl „špatně“, ale možné je zřejmě všechno a jako u jiných soutěží krásy, i zde rozhoduje hlavně exteriér a slovní projev je často - bohužel - až na druhém místě.)
Já doufám spolu s Davidem, že tomu tak skutečně bude a Antonín svůj nelehký úkol zvládne, protože konkurence je rozhodně velká. O tom se konečně můžete přesvědčit, podíváte-li se na fotografie současného Muže světa, Aliho Hammouda.

alli

Ali se náchodského finále zúčastnil jako porotce a předával cenu vítězi. Po boku Antonína působil Ali jako protřelý a ostřílený světák hollywoodského střihu vedle sice roztomilého, ale tak trochu krotkého „beránka“. Antonín se tedy určitě má čemu učit a my mu budeme držet palce!

aliatondaVítězný Antonín Beránek s Ali Hammoudem

bartJak už víte z titulku, v anketě našeho magazínu, kterou jsme pro vás nasadili 14 dní před velkým finále, zvítězil rodák z Chebu, student Tomáš Barthell. Já jsem z jeho vítězství měla opravdu upřímnou radost, protože v tom, že se soutěže zúčastnil, mám tak trochu prsty - a teď už se k tomu můžu přiznat. Tomáše jsem potkala loni na konci srpna, tedy asi týden po finále loňské ročníku Muže roku, na svatbě našich přátel v Praze. Jeho sto devadesát tři centimetrů nešlo dost dobře přehlédnout, nemluvě o tom, jak celkově vypadá a působí. Nevím, jestli bych se odhodlala k podobnému činu, kdybych se nedozvěděla, že je to bratr ženicha (a toho znám dobře), ale prostě jsem za Tomášem zašla a zeptala se ho, jestli někdy slyšel o mužské verzi soutěže miss a že si myslím, že by to v dalším ročníku soutěže klidně mohl zkusit. Tomáš se na chvíli zamyslel (jak sympatické, když se chlap, než otevře ústa, napřed pozastaví, místo aby chrlil páté přes deváté), řekl, že o soutěži slyšel, a otázal se mě, jestli si skutečně myslím, že by se mohl přihlásit. To jsem mu potvrdila, protože jsem byla od první chvíle přesvědčená, že tenhle mladý muž by mohl uspět. Ne že bych byla odbornicí na mužskou krásu - zvlášť od té doby, co jsem se vdala, už studuji jenom ten vzácný exeplář, který mě odvážně pojal za manželku, nicméně u Tomáše bylo charisma tak do očí bijící, že mi to zkrátka nedalo. K výjimečnému zevnějšku se navíc připojil i dobrý dojem z komunikace s ním, takže moje přesvědčení začínalo nabírat na síle.

Později jsem si promluvila s Tomášovým bratrem, Michalem, který nakonec Tomáše do soutěže přihlásil a společně jsme všichni sledovali, jak Tomáš soutěží postupuje. Když se dostal do finále, měla jsem pocit podobný zadostiučinění, když potom zvítězil v naší anketě, byla jsem nadšená, že se líbí i vám, našim čtenářkám... a včera, když jsem Tomášovi na pódiu navlékala šerpu, měla jsem místo trémy už jen velkou radost a moc jsem mu to přála!
Snad tedy po mém vysvětlení omluvíte citově zabarvené pasáže mého textu a spolu se mnou můžete Tomášovi gratulovat. Tomáši, doufám, že ti účast v soutěži pomůže dostat se dál, že tě v budoucnu budeme vídat a že si i přes všechny úspěchy zachováš chladnou hlavu a milé vystupování... ať se ti daří!

Ráda bych ještě poděkovala, tak jako jsem to udělala už loni, pořadateli celé soutěže, Davidovi Novotnému, za jeho velkou vstřícnost a péči. A také bych ráda Davidovi a vlastně i nám, ženám, popřála, aby se mu dařilo tak jako doteď a aby soutěž Muž roku úspěšně pokračovala i v přístích letech... protože příležitostí potěšit oko není nikdy dost. :)

vitezova

Vítěz Antonín Beránek z Brna uprostřed, vpravo druhý Adam Nitschmann z Ostravy a vlevo Tomáš Barthell z Chebu.

P.S.: Tomáš mi (netuše, co vlastně slibuje) přislíbil, ža se co nejdříve staví za námi v naší redakci. Všechny moje kolegyně už se na něj těší... jen šéfredaktor Radek odjel radši na dovolenou. :)

   
26.08.2013 - Společnost - autor: Klára Wimmerová

Komentáře:

 1. avatar
  [14] Suzanne [*]

  Vítěz se mi moooc líbí Sml29

  superkarma: 0 26.08.2013, 14:24:21
 2. [13] Rikina [*]

  Klára Wimmerová — #12 čistě jen za sebe říkám, že se kouknu ráda.

  superkarma: 0 26.08.2013, 13:35:52
 3. avatar
  [12] Klára Wimmerová [*]

  Rikina — #10 Fotky mi dorazily dneska dopoledne, bylo jich hodně. Říkala jsem si, že už je budete mít všechny prohlédnuté jinde, asi bych přišla s křížkem po funuse, kdybych je nachystala ještě na zítra... :(

  Ale můžu doplnit nahoru do článku aspoň nějakou fotogalerii, pokud o to stojíte. :)

  1. na komentář reaguje Rikina — #13
  superkarma: 0 26.08.2013, 13:31:01
 4. [11] cilani [*]

  ten Hammoud se mi vůbec nelíbí, takový voskový panáček.. Holt si zajímavýho chlapa představuji jinak, modýlci mě neberou...

  superkarma: 0 26.08.2013, 12:52:31
 5. [10] Rikina [*]

  Klára Wimmerová — #7 škoda, že není víc fotek. Sml80 Musela jsem jít se kouknout ke konkurenci. Sml57

  A taky tam mimo jiné mají s vítězem dnes on-line rozhovor, takže kdyby mu někdo z místních chtěl osobně gratulovat, tak jest možno.

  1. na komentář reaguje Klára Wimmerová — #12
  superkarma: 2 26.08.2013, 12:08:38
 6. avatar
  [9] Brixik [*]

  Tomáš je sympaťák. Tipovala jsem, že vyhraje Antonín, ale tady na magazínu jsem byla pro Tomáše. Prostě tohle je přesně můj typ...

  superkarma: 0 26.08.2013, 12:03:49
 7. avatar
  [8] datura [*]

  Škoda, že nevyhrál, moc se mi líbí, třetí místo ale taky není k zahození Sml59

  superkarma: 0 26.08.2013, 11:38:38
 8. avatar
  [7] Klára Wimmerová [*]

  Pimpa M — #6 Vyjádřila jsem svůj vlastní názor a jsem ráda, že si ho na těchto stránkách mohu dovolit napsat, stejně tak jako vy můžete vyjádřit v diskusi názor váš.

  Nemyslím si, že bych byla zaujatá, Antonínovi vítězství přeju, a jak jsem napsala, budu mu držet palce, protože konkurence je velká, což je fakt.

  1. na komentář reaguje Rikina — #10
  superkarma: 0 26.08.2013, 11:33:09
 9. avatar
  [6] Pimpa M [*]

  Jestli je Beránek ten kostkovaný, tak ten jediný má upřímné oči a hezký úsměv a nečučí jak bubák.

  Z celého článku čiší zaujatost proti vítězovi, protože nevyhrál autorčin favorit. Sml68

  1. na komentář reaguje Klára Wimmerová — #7
  superkarma: 2 26.08.2013, 10:46:03
 10. avatar
  [5] peetrax [*]

  Ještě, že už je po soutěži, čeho je moc, toho je příliš.

  superkarma: 1 26.08.2013, 10:26:32
 11. avatar
  [4] marde [*]

  Jsem ráda, že se Tomáš umístilSml16

  superkarma: 0 26.08.2013, 07:49:30
 12. [3] lidicka [*]

  Tomáš je opravdu hezký klukSml59

  superkarma: 0 26.08.2013, 06:45:44
 13. avatar
  [2] ekleinovka [*]

  Rikina — #1 No,mým taky,jsem ráda,že byl mezi nejlepšímiSml67

  Co se týče Aliho, to je kusSml67

  superkarma: 0 26.08.2013, 06:33:47
 14. [1] Rikina [*]

  Beránek... na mě valný dojem neudělal, ale co už, sláva vítězům, čest poraženým. Sml57 Ali Hammoud, to je jiná liga, na to Beránek rozhodně nemá, aby se stal Mister international. Sml80 Třetí místo pro Tomáše Barthella mě opravdu, ale opravdu potěšilo, an byl i mým favoritem. Sml67 Sml72

  1. na komentář reaguje ekleinovka — #2
  superkarma: 0 26.08.2013, 01:36:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme