Dobré popoledne Richarde,
nějak jsem se rozhodla, že se k dnešnímu tématu přidám.

Mnoho mých přátel je homosexuálních či bisexuálních. Můj nejlepší kamarád je homosexuál, a když mi to v nějakých šestnácti sdělil, byla to nejlepší škola tolerance :o)). Nikdy mezi námi nebyla žádná tabu, dokonce jsem měla zakázáno nevyprávět vtipy o buznách:o)). Naučil nás (byli jsme trojpartička - on, já a ještě jedna kamarádka), že vztah je vztah a láska je láska, ať už se propojují jakákoli pohlaví:o)))).

Proto naprosto popírám, že bych se nějak styděla, nebo měla jakékoli předsudky, když teď říkám, že mě sex se ženou neláká. Příležitostí jsem měla mnoho, a kdybych chtěla, všechno mohlo být.. Jen mě to prostě nebere.

Přesto si troufám tvrdit, že miluji ženu. Je to třetí z té trojpartičky. Dospívaly jsme spolu, sdílely úplně všechno, ona sama je zřejmě bi, milovala se ženami i muži. Je nesmírně přitažlivá a jsme si velmi blízké. Moc ráda jsem s ní, ale víc než líbání a hlazení jsem nikdy nedovolila. Nechtěla jsem to. Ne že bych si připadala divná,kdybych chtěla, naopak, připadla jsem si divná, že nechci. Ale věděla jsem, že kdybych do toho šla, tak jen proto zapadnout do davu, co experimentuje.

To jsem nechtěla, na to ji mám moc ráda. Žiju s mužem, kterého nesmírně miluju. Ví o mém vztahu k ní a párkrát byl svědkem našich intimností. Je nekonečně tolerantní a nechává nám soukromí (což spousta jeho kumpánů nechápe:). Ona teď  žije v zahraničí, přesto je stále mou nejbližší přítelkyní.

Chtěla jsem jen potvrdit, že ne všechny ženy touží zkusit se milovat se ženou. Je to podivnej kult, co přinesly pornofilmy a cosmopolitany... Každej jsme v tomhle jinej, jako ve všem dalším...

Hezký víkend Richarde a dík za tohle téma…


A já velmi děkuji za velice pěkný příspěvek. Tolerance! To je to důležité slovo! Když se budeme tolerovat, nebudeme mít problém s odlišnostmi, které nám neubližují!

Příspěvek jsem si schválně nechal až nakonec. Na nic si v něm nikdo nehraje a všichni jsou sami sebou. I proto vám za něj pošlu dvě Rexony - jednu pro vás a jednu pro vašeho muže, když je tak tolerantní! :-)

Hezký víkend pochopitelně vám i ostatním!:) Mějte se hezky a buďte tolerantní!

Reklama