Na Ženě-in jste nedávno mohly soutěžit o měsíční hubnoucí kúru se značkou zdravého stylu NutriCare. Soutěž si můžete připomenout ZDE.

 

Zájem byl obrovský, ale vítězka bohužel může být jen jedna. Ze všech soutěžících jsme vylosovali čtenářku Ivanu s přezdívkou Gala, která získává měsíční stravování dle jídelníčku na míru včetně dopravy jídla domů v hodnotě 15 324 korun od firmy NutriCare. Každé ráno po dobu jednoho měsíce bude zdarma dostávat pět vyvážených zdravých jídel na celý den.

 

Dále získává bezplatnou konzultaci s dietologem. A aby si mohla dát pěkně do těla, dostane také šest voucherů na vstupy do klubu Holmes Place www.holmespace.cz. Cvičit s ní budou odborníci z fit4life – www.fit4life.cz.

 

Jak se Ivaně daří během hubnoucí kúry, jak zvládá cvičení a jak si zvyká na nový jídelníček – to vše budete moci sledovat i vy na Ženě-in. Již brzy vám přineseme s výherkyní rozhovor i první reportáže přímo „z místa činu“. 

 

Dalším třem výherkyním jsme slíbili, že budou moci vyzkoušet a ochutnat zdravou výživu od NutriCare alespoň na jeden den. Ze všech správných odpovědí na soutěžní otázku jsme vylosovali čtenářku s přezdívkou Peťulka, nick marike a nick Elza.

 

Blahopřejeme. Ostatním čtenářkám děkujeme za účast a přejeme mnoho štěstí v dalších soutěžích.

Reklama