Novinky

Tohle je muž dne! Riskoval, aby zachránil kotě

Už to vypadlo na tragédii. Malé koťátko se dostalo na rušnou silnici v Rusku a projíždělo kolem něj jedno auto za druhým. Tohle video má ale šťastný konec. Přece jen se našel statečný zachránce, který kvůli němu riskoval a zastavil, aby jej vzal do bezpečí. Jak byste se zachovali vy?

   
20.09.2016 - Redakční novinky - autor: Julie Hájková

Komentáře:

 1. [6] dadma [*]

  ohnivazenaMagdalena — #4 Přesně.Lidi by si měli zvíře brát po dokonalém uvážení. Jenže bohužel jak píšeš vezmou si kotě a nebo štěně,protože je roztomilé a pak když je omrzí a zjistí ,že je s ním také nějaká práce a potřebuje krmení a péči,tak ho klidně vyhodí. Lidi jsou daleko horší než zvířata.

  superkarma: 0 20.09.2016, 15:36:18
 2. [5] dadma [*]

  Koťátko mělo velké štěstí v neštěstí ,že ho něco nepřejelo.Bylo to hrozné se na to dívat. Muselo z toho být opravdu v šoku. Super kluk ,že zastavil a kotě sebral i když sám mohl dopadnout taky špatně. Kolikrát se stalo ,že někdo vystoupil z auta a projíždějící auto ho srazilo. My bychom určitě také zastavili.Nepochopím jak může někdo projet ?

  superkarma: 0 20.09.2016, 15:31:06
 3. avatar
  [4] ohnivazenaMagdalena [*]

  Češi jsou Evropskými rekordmany v počtu psů na obyvatele. Počítám že stejné to bude i v případě koček. proč vznikl tento fenomén? Plno lidí žije singl, a ona schází jakási komunikace s živým tvorem. A když není člověčí partner-pořídíme si parťáka chlupatého. Tady u nás se třeba pár let neplatí poplatky ze psa. Tehdy to byla taková "volební agitka" na nalákání voličů....která se jako jedna z mála uskutečnila. A její výsledek? Tak se tu na každém dvoře povaluje víc jak jeden pes, u nezodpovědných chovatelů se množí jak myši. Obtěžují na volném prostranství, lezou hladovějící kam se dá. Na prázdniny lufťáci pořídí štěňátko nebo kočičku...a 31.srpna se to vyhodí volně někde na vsi. Je to každý rok a pak se obvolávají útulky, zda se tam může zvíře umístit. Je to vše jen o nezodpovědnosti tvora zvaného HOMO SAPIENS! Nejsem nepřítel zvířecího tvora, vždy u nás byl.....ale chovám zodpovědně.

  1. na komentář reaguje dadma — #6
  superkarma: 0 20.09.2016, 15:29:17
 4. avatar
  [3] Motty [*]

  Myslím si, že to kotě se tam samo nedostalo, ale nějakej idiot, zřejmě z toho prvního auta, ho tam vyhodil. Už jen tím se asi dost zranilo a v tomhle případě to byl opravdu zázrak, že ho nikdo nepřejel. Přes to všechno nad ním stál anděl strážný. A jasně, že kdybych tohle viděla, tak bych tam bezbranný koťátko taky nenechala. Z některých lidí se mi fakt obrací pajšl a přeju jim, ať se jim to mnohonásobně vrátí.

  superkarma: 3 20.09.2016, 14:38:07
 5. [2] oratio [*]

  škoda, že se takových lidí nenajde víc v dnešní době

  superkarma: 0 20.09.2016, 14:02:34
 6. avatar
  [1] gerda [*]

  Ano, člověka vždycky potěší, když někdo nemyslí jenom na sebe. Ale proč stále hledat příklady v zahraničí? Kopírování je pohodlné, vím. Sml24 Tady u nás je přece spousta míst, kde je potřeba pomoct. Dávat palce nahoru videím ze zahraničí nikoho nic nestojí, vlastně jo, jeden klik. Ale kdo chce opravdu vynaložit námahu a pomoci, tady má možnost. Situace je skutečně víc než zoufalá!!! Jde o životy. Toto nikoho nezajímá???Sml15Sml15Sml15

  http://pomocne-ruce.cz/novinky/sos-hledame-nebytove-prostory-v-olomouci

  superkarma: 2 20.09.2016, 13:16:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme