Nepříjemný problém, který řeší někdy každý. Ale jako na všechny, i na tenhle delikátní problém existuje řešení, a to navíc revoluční! Zanechte po sobě na toaletě na party, v práci, ve škole, na rodinné oslavě či u svého přítele pouze vůni svěžích citrusů, bílých květů nebo ovoce.

Poo-Pourri je přírodní pohlcovač pachu tvořený směsí esenciálních olejů, které eliminují veškerý záchodový odér a to unikátním způsobem. Nejde totiž o chemický sprej, který pachy pouze maskuje. Poo-Pourri vychází z principů účinné aromaterapie. Pár vstřiků do mísy před vykonáním potřeby vytvoří olejovou vrstvu, která poté zabrání šíření veškerých zápachů. Přípravek přitom neobsahuje žádné syntetické chemikálie, takže je velmi šetrný!

Poo-Pourri

Poo-Pourri je k dostání v e-shopu www.poo-pourri.cz. Balení o velikosti 2 oz (cca 60 ml na 100 použití) pořídíte za 299 Kč.

Ve světě se Poo-Pourri prodalo již přes 4 miliony balení. Na Amazonu má produkt přes 1000 recenzí s výtečným celkovým hodnocením 4,8 z 5 hvězdiček.

  • Unisexová vůně: Poo-Pourri Original

Svěží směs citrusové vůně bergamotu, citronové trávy a grapefruitu.

  • Pánská vůně: Royal Flush

Svěží a mužná směs eukalyptu a máty.

Jak Poo-Pourri funguje

Jednoduše nastříkejte Poo-Pourri do mísy. Na hladině se vytvoří vrstva esenciálních olejů, která zabraňuje šíření veškerých zápachů, a vy tak po sobě zanecháte pouze vůni rozkvetlé louky. Poo-Pourri nepřekrývá zápach, ale zamezuje jeho vzniku přímo u zdroje.

Poo-Pourri Česká republika:
https://www.facebook.com/poopourriceskarepublika?fref=ts

Reklama