První příběh k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Kytinkak. Její manžel je velice trpělivý a tak jeho názor považuje za všeplatný. Když už něco muž zkritizuje, nikdy víc to na sebe nevezme.

Dnes si povídáme o šatníku, tedy o vašem šatníku z pohledu vašeho partnera. První příspěvek zaslala čtenářka Kytinkak...


Přeji krásné středeční ráno všem žen-inkám i tobě Jakube.

Patřím určitě k ženám co si moc ráda koupí něco hezkého na sebe. Dokonce i manžel mě hodně přemlouvá ať si v obchodě koupím to, co se mi moc líbí a já nad tím váhám a prostě mi je dát tolik peněz za to líto. On mi potom vynadá, ať si potom nestěžuji, že jsem si to měla přeci jen koupit. Obdivuji jeho trpělivost se mnou, protože už jsme nejednou sedli do auta a jeli tu věc koupit. Také se nám už mnohokrát stalo, že mi tu věc vyprodali. A to Vám povím, že jsem si opravdu vyslechla. Ale také mám jednu blbou vlastnost, že si něco koupím, manžel to i byť malinko zkritizuje a já už si nikdy tu věc na sebe nevezmu, nevím proč, najednou se mi nelíbí a vidím na ní všechno nehezké. No jo, to jsem celá já, vím, že je to hrozné, ale najde se v mém šatníku docela dost věcí za ty roky co jsme spolu, které jsem neměla ani jednou na sobě. Asi budu muset zase udělat čistku pro neteřinky. Ty se v těch mých pytlech úplně vyžívají. Alespoň někde to splní svůj účel a udělá radost. Vlastně to zůstane v rodině, jen o dům vedle.
Takže, ... pokud mi manžel i jen naznačí, že mu něco na mé věci vadí, už jí nikdy nevezmu. Jinak si myslím, že se mu snad líbím ve všem. To už opravdu musí být, že by mi něco vytkl.

Kytinkak

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 10. 2012: Kecá vám partner do šatníku?

Někteří chlapi jsou k oblečení svých drahých poloviček lhostejní, jiní jsou spokojení, ale najdou se i tací, kteří stále něco kritizují. Mě v dnešním tématu zajímá, jak je na tom ten váš chlap.

  • sperkyKecá vám do šatníku?
  • A posloucháte ho?
  • Na čem se shodnete a o co v oblékání bojujete?
  • Máte nějaký kousek oblečení partnerovi natruc?
  • V čem se partnerovi nejvíc líbíte?

Své příspěvky na toto módně-vztahové téma mi formou příběhů zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 10. 10. 2012 do 15.00 hodin. Jednu z přispěvatelek odměním krásným dárkem, totiž knížkou Laury McCabeové: Šperky z korálků a perel, díky níž se naučíte vyrábět krásné náhrdelníky, náramky a náušnice (vydalo nakladatelství iKAR). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Reklama