Dárky

To nejsladší díky

Vánoce jsou nejhezčím okamžikem v celém roce. Jsou také časem, kdy nejlépe vyzní ta nejdůvěrnější slůvka nebo projevy díků. Poděkování je totiž jako pohlazení a ukrývá naše emoce a city. Nejen pro ty, kteří těžko hledají slova, je připravena exkluzivní bonboniéra merci Finest Selection, která hovoří sama za sebe.

MerciElegantní balení s tou nejlepší čokoládou stále patří mezi nejoblíbenější dárek či vyjádření vřelých díků. Sáhněte tedy po luxusní bonboniéře merci, která vše poví za vás. Vybrat můžete mezi čtyřmi variacemi čokoládových kolekcí merci Finest Selection. Nově však můžete říct své díky také merci Vánočními koulemi nebo čokoládovou figurkou merci Santa Clause.

V balení merci Milk Selection najdete samostatně balené tyčinky mléčné čokolády se čtyřmi příchutěmi. merci Dark Selection nabízí variace hořké čokolády s příchutěmi hořko-mléčná, marcipán, kakaová pěna a kombinaci bílé a hořké čokolády. merci Finest Selection mix obsahuje celkem osm různých příchutí hořkých i mléčných tyčinek. A pro milovníky výrazné hořké chuti je zde merci Finest selection se 70 % kakaa. Luxusní bonboniéra merci Finest Selection přinese potěšení i těm nejnáročnějším milovníkům čokolády.

  • merci Finest Selection bonboniéra 250 g, doporučená MOC: 89 Kč
  • merci Finest Selection mix bonboniéra 675 g, doporučená MOC: 299 Kč

MerciNové merci Vánoční koule jsou plné té nejlepší čokolády s lahodnou náplní ve čtyřech příchutích - mléčná čokoláda, hořká čokoláda, nugátový krém a oříškový krém. Jsou k dostání v Bille, Kauflandu a Makru.

  • merci Vánoční koule, doporučená MOC: 65 Kč

MerciNově letos můžete také obdarovat všechny milovníky čokolády figurkou merci Santa Clause, který řekne to nejsladší děkuji přímo od srdce!

  • merci Santa Claus, doporučená MOC: 65 Kč

 

   
22.11.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme