KAMA, český výrobce pletených výrobků, může pomoci zahřát letošní zimu i ty nejmenší. Nejen pro dospělé totiž vyrábí čepice a svetry z té nejkvalitnější příze, která dnes na trhu je. Díky těmto materiálům se jedná o špičkové výrobky, na které se můžete v zimě spolehnout. KAMA věnuje pozornost i dětských výrobkům, a tak najdete například vrstvu Windstopper i u čepiček pro děti. Právě děti by měly zůstat přece v teple!

Ušanky pro uličníky

Uhlídat ty malé uličníky, aby jim pod čepicí zůstalo vše, co má, dá určitě hodně práce a pozornosti. Dobrým řešením může být ušanka, která chrání nejen hlavičku, ale i tváře a krk. Pro ty nejmenší trpaslíky má KAMA ušanky z jemného hřejivého a elastického fleecu. Nic jemnějšího nemůžete malému prckovi dopřát.

KAMA zpracovává značkový fleece Tecnopile® s výjimečnými termoizolačními vlastnostmi. Tento materiál z dutých vláken je inspirován srstí polárních psů Husky. Na trhu najdeme mnoho výrobků, jejichž materiál je označen jako fleece. Většina z nich je však jen počesaný textil, který žádné výjimečné vlastnosti nemá.

Ušanky s oušky jsou v nabídce v různých barvách pro holky i kluky.

Model B44 - cena 370 Kč, KAMA

KAMA

Pro větší zlobidla

Ušanky s tkaničkami, které lze zavázat či nechat volně, budou slušet těm starším. Vyrazit s nimi s dětmi ven nebo na hory se nemusíte bát ani za špatného počasí a větru. Stejně kvalitní a v zimě spolehlivé, jako jsou čepice KAMA pro dospělé, jsou tyto ušanky pro děti. Unikátní vrstva Windstopper, kterou jsou tyto čepice vybaveny, zajišťuje současně prodyšnost materiálu a ochranu před větrem. Díky této špičkové technologii můžete zapomenout na bobříka odvahy, kdo déle s dětmi venku vydrží. Naopak užít si sníh a zimu budete moci bez obav i s prťaty.  Nemusíte pořizovat množství čepic, stačí najít tu spolehlivou.

KAMA nabízí tyto ušanky v pěti barevných variantách. Čepičky lze kombinovat se svetry stejných vzorů, které díky složení 50 % Merino vlna, 50 % akryl, udrží teplo i těm největším neposedům.

KAMA

Čepice ušanka s bambulí - Model BW50 - cena 560 Kč, KAMA

Čepice s bambulí - Model B49 - cena 450 Kč, KAMA

Svetr - Model 147 - cena 1690 Kč

Rukavice - Model RB09 - cena 340 Kč, KAMA

KAMA

Ušanka s vysoce kvalitním dlouhovlasým fleecem Tecnopile®, který umí krásně hřát a udrží teplo. U této čepice máte jistotu, že látka nezežmolkovatí a neztratí své hřejivé vlastnosti.

Model B26 – cena 570 Kč, KAMA 

KAMA

www.kama.cz

Reklama