Zdravím redakci a ženy-in,

hned na úvod bych chěla říct, že mám oba rodiče moc fajn a miluju je. Moje mamina je milá, vtipná ženská. Většinu času si rozumíme dobře, ale najde se i pěkná řádka věcí, na kterých se nikdy neshodnem. Vždycky kvetu, když mi mamka začne vysvětlovat, jak mrkváče dělají pěknou postavu. Ve vkusu na oblečení jsme se shodly opravdu málokdy. Ale to jsou věci vcelku nepodstatné...

Vždycky když jsem začala s někým chodit, mamka toho chlapa nesnášela, pořád mi říkala, jak bych měla být sama. Když jsem se stím chlapem rozešla, začala mi vyčítat jakou jsem udělala chybu. V tom aby se čert vyznal.

Svoji maminu zbožňuju, ať jsou mezi námi rozpory nebo ne. Jen jedna věc mě vždycky hrozně mrzela. Nikdy jsme neměly takový ten kamarádský vztah. Kdykoliv jsem se mamce svěřila s problémem, řekla mi že moje problémy by chtěla mít. Vadilo mi, jak zlehčovala to, co mě trápilo. Vlastně to dělá dodnes, a tak se snažím s ní o svém soukromí nemluvit. Další věc je, že se mnou nikdy nedokázala (nebo nechtěla) mluvit o dospívání a o sexu. Dodnes si pamatuju, jak jsem v 11ti letech dostala první menstruaci. Mamka mi na to řekla: "Ježíši zrovna teď? To musíš otravovat když dávají Život na zámku?". To se mě tehdy dotklo. Šla jsem za ní pro radu a ona mě takhle odbyla. Co se týká sexu, nikdy mi nic neřekla, nevím, možná se styděla víc než já.

Máme se s mamkou rády, ale někdy mě mrzí, že ten náš vztah nikdy nebyl otevřený, jak jsem si přála.

Zdraví vás Barracuda


Děkujeme za zajímavý příspěvek :).

Je pravda, že o sexu si s mámou povídáme spíš až teď, když to bylo aktuální, nikdy mě nenapadlo za ní přijít. I když... :) Bylo mi pět a shodou okolností jsem přihlížela připouštění koní. No a když se hřebeček předvedl v plné parádě, zeptala jsem se prý maminky (já si to nepamatuju): "A mami, má ho tatínek taky tak dlouhého?" :)

Povídala jste si se svou mámou o sexu? Už víte, jak vysvětlíte své dceři některá "ženská" a tajemství? A co synovi?

Podělte se s námi!

redakce@zena-in.cz

Reklama