Kdyby byly všechny ženy na světě stejné, byla by to nuda. Je dobře, že jsme tak různorodé. Malé, tlusté, vysoké i tenké. A pokud ještě umíme zvolit správné oblečení, ve kterém se cítíme dobře, které nám sluší, nic nebrání tomu vyrazit ven.

Znáte ten známý, rádoby vtipný vtip, který určitě vymyslel nějaký šovinista: proč se ženy malují a voní? Odpověď myslím znáte. Je to hloupý vtip.
Ale položme si jinou otázku. Proč se ženy strojí? Kvůli komu? Při jaké příležitosti? Podle čeho si kupují jednotlivé druhy oblečení, podle jakých kritérií se řídí?
Podle módy? Podle finančních možností? Z důvodu, že se jim tento kousek líbí, že jim sluší, že je pohodlný, že ho nemá nikdo jiný?

oblečení

Co žena, to originál. Co žena, to jiný vkus oblékání. Některá nedá dopustit na kalhoty, jiná na sukni.

Chceme se líbit druhému pohlaví, to je logické, chceme se ale také líbit samy sobě, vždyť ne náhodou byla vynalezena zrcadla, která má určitě každá z nás doma v „životní velikosti“.
Oblékneme se, potočíme se před ním a řekneme si: „Tak to teda ne“. Anebo naopak. „Jó, to je dobrý, to mi sluší, v tom půjdu.“

Jaký druh oblečení zvolíme, záleží samozřejmě i na tom, kam jdeme, kde v něm budeme. Doma postačí nějaké to triko, ven už zvolíme lepší triko a na slavností příležitost na triko raději zapomeneme.

Ale i přesto, že většina z nás umí rozlišit, co si v tu danou chvíli dát, a co ne, určitě má i nějaký kousek oblečení, ve kterém se cítí dobře kdekoliv, a nemusí jít přímo o sáčko Chanel. Prostě „ohoz“, kdy sama sobě řekne před zrcadlem: To mi opravdu sluší. A když jí to ještě potvrdí i manžel, nebo nějaká „opravdová“ kamarádka, tím lépe.

Máte také takový svůj oblíbený kousek oblečení? A je jedno, zda jsou to džíny, triko, bunda, šaty nebo slušivý klobouček či vzorové punčocháče. Prostě něco, co máte ráda, co nosíte nejčastěji, v čem se cítíte dobře a sebejistě. Samozřejmě i včetně kombinací.
Napište nám o tom, a ještě lépe – přiložte i fotografii v oblečení, které máte nejraději.

Téma dnešního dne: To mám ráda, to mi sluší

  • V čem se cítíte nejlépe?
  • Nákupem jakého oblečení jste si udělala největší radost?
  • Je nějaký kousek oblečení, po kterém už dlouho toužíte?
  • Nakupujete podle poslední módy, nebo spíš podle vlastního vkusu a také finančních možností?
  • Umíte si na sebe něco ušít?
  • Mluví vám do oblečení váš partner / manžel?

Téma je to široké a krásně ženské…
Tak pište, pište a posílejte fotografie

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem:
luxusní kosmetikou Dove

DOVE

Reklama