Až budete na ulicích potkávat stále více mužů s knírkem, nedivte se. Dnešním dnem totiž startuje Movember. A jelikož vousy jsou nejen v listopadu velmi populární, podíváme se na šestici hollywoodských krasavců, kteří se nechali „zarůst“. Posuďte, sluší jim to?

Knír Mo je znakem pro akci zvanou Movember. Během listopadu si muži nechávají narůst knírky, aby tím podpořili ty, kteří bojují se zákeřnou nemocí. Symbolika je zaměřena především na prevenci typicky mužského onemocnění, kterým je rakovina prostaty. Více o Movemberu se dočtete ZDE (klikni).

Na konci článku můžete hlasovat o nejhezčího vousáče. Kdo to bude?

Bradley Cooper
Bradley Cooper je velmi oblíbeným hercem a krásným mužem. Jeho pomněnkově modré oči jsou neuvěřitelné a ženy dostávají do kolen. Většinou ho můžete vídat ve filmech coby uhlazeného hezounka. A mělo by to tak zůstat. Plnovous mu podle nás moc nesluší, nebo se pleteme?


50 odstínů šedi
Jamie Dornan alias Christian Grey z Padesáti odstínů šedi se stal slavným až díky své roli v erotickém románu. Očividně bohatý fešák, který to má rád hodně drsně, ženy a dívky baví. Otázkou zůstává, jestli by pan Grey vzrušoval ženy coby vousáč?


Pierce Brosnan
Zub času se podepsal i na neznámějším agentovi 007. Pierce Brosnan je sice stále krásný chlap, ale vousy zbytečně skrývají jeho líbivou tvářičku. Oholit!


Leonardo dicaprio
Doba, kdy Leonardo DiCaprio ztvárnil rozkošného klučíka ve filmu Titanic je ta tam. Z Lea se stal pořádný kus chlapa. A podle nás mu to sluší, s vousy i bez nich.  


Goeorge Clooney
George Clooney, to je rozhodně jeden z nejvíce sexy mužů vůbec. Zraje jako víno, čím starší, tím lepší. Tomu by slušel i pytel od brambor.


Ben Aflack
Foto: Profimedia.cz

Ben Affleck si vousy v poslední době velmi oblíbil. My se mu nedivíme. Přidávají mu na mužném charisma a sluší mu.

Čtěte také:

Reklama