Sad and angry womanRedakci magazínu Žena-in!

Kde jsou články! Zbláznili jste se, nebo co? Kam zmizela Míšina astroporadna, Daniny módní tipy? Kde jsou příběhy? Kde Eviny a Simoniny články? Ach jo...

Jsem dlouholetou pravidelnou čtenářkou magazínu, občas i přispěji do diskuze, zahraji si nějakou soutěž. Před nějakou dobou se na „babě" začaly objevovat články Jakuba D. Kočího o Šovinistickém hnutí. Brala jsem je jako žert a přešla je vždy s lehkým pousmáním. To jsem ovšem netušila, co mě čeká dnes! Proboha, to je děs! Copak jste se tam všichni zcvokli?

Omlouvám se, ale skutečně nechápu, jak mohlo do dnešního vydání projít něco takového. Články neznámých redaktorů jsou trapné a, nestydím se to říct, zvrhlé. Pokud se v redakci snažíte o to, aby čtenářky opustily magazín a šly jinam, pak musím říct, že se vám to opravdu daří. Nevím, jaký obchodní záměr vás přivedl na myšlenku odkopnout svoji stávající čtenářskou základnu, která navštěvuje „babu“ již tolik let a je zde spokojená, ale nepřijde mi to zrovna dvakrát chytré. Zkuste se nad tím zamyslet.

Doposud jsem si myslela, že máte (i přes drobná klopýtnutí při několika změnách vzhledu magazínu) dobrý vkus, ale zklamal jste mě, pane Kříži. Obsahová stránka je věcí šéfredaktora, alespoň tak jsem to vždy chápala. Při vašem návratu na tento post jsem doufala, že se vrátí i staré pořádky, Žena-in přestane být bulvární a stane se znovu nám čtenářkám přístavem klidu, pohody a zábavy. Zprvu to tak i vypadalo, to když jste znovu zavedl denní témata. Dnes jste definitivně potvrdil, že nevíte, co chcete, a naštval jste, troufám si odhadnout, všechny dlouholeté čtenářky, které to s vámi doposud vydržely.

Sbohem, pane Radku, sbohem, nová dementní redakce! Odcházím do jiného magazínu. Chtěli jste to sami.

A protože je mi jasné, že odsud mi to v redakci vyškrtnete, napíšu všem do vzkazů, kde budu od zítřka brouzdat a diskutovat - holky, doufám, že se tam potkáme. Snad nám to tam taky takhle nezmrší...

Reklama