Milé ženy-in,
když přede mnou někdo vysloví "Spartakiáda", vybaví se mi jediné - chlupy v podpaží.
Bylo mi tehdy 14 a byla jsem v 8. třídě. Nacvičovaly jsme sestavu starších žákyň v poměrně pohledných červeno-bílých úborech. Problém byl v tom, že byly bez rukávů. Tenkrát se ještě móda vyholených podpaží nenosila, naopak Libuška Švorcová s pořádnou houštinou v podpaží, muckující se s Petrem Haničincem v oblíbeném seriálu Žena za pultem, udávala módní směr :-). 
 
Nikdy na to nezapomenu. Jezdily jsme tenkrát nacvičovat do tělocvičny na chlapecké průmyslovce. Jednou klukům odpadlo vyučování a oni se přišli podívat na ty holky  -náctky a rozhodli se nás trochu pošťouchnout. Jen jsme zvedly ruce, jeden maník na mne ukázal a vykřikl: "Hele, tamhleta je děsně chlupatá!"
 
No, jistě chápete, že mám doživotně zaděláno na mindrák. Bez žiletky nedám ani ránu, depilační krém Veet je mým nejlepším přítelem a miluju holicí strojky. Prostě bezchlupá chodící reklama :-)  A proto Sportu zdar!
 
Kadla

Milá Kadla,

Váš príspevok ma pobavil. Na "chlpatú módu" si taktiež spomínam. Ale takej Fride "knírek" a zrastené hrubé obočie, ktorými sa preslávila skutočne sedeli!

Krásny deň :-)  

Reklama