Vztahy

To dítě se mnou flirtuje

Chtěla bych vám vyprávět o svém druhém manželství.

Můj první manžel byl o rok starší než já, jak už to ve vztazích zpravidla bývá, ale bohužel nebyla to záruka vzájemného porozumění. Naše manželství skončilo rozvodem.

Po rozvodu jsem měla několik vztahů, můj první partner byl o čtyři roky starší, další jenom o rok, další o 4 mladší a ten poslední, který se stal mým druhým manželem, je mladší o osm let.

Musím říci, že jsem nijak mladšího partnera nehledala, ale ti starší byli buď rozvedení, tudíž se báli hlubšího vztahu a nechtělo se jim znovu spadnout do stereotypu rodiny, nebo ženatí, což je ještě horší varianta. Ale zpět k mému manželovi.

Když jsem ho poprvé na jedné firemní party uviděla, říkala jsem si: "Co po mně to dítě chce?" Časem mi i přes vypitý alkohol nebo právě kvůli němu došlo, že ten zajda se mnou nehorázně flirtuje.

Začali jsme se potkávat v práci, jak jsem později zjistila, občas mu to dalo hodně práce, a nakonec spolu i chodit, žít a vztah jsme zpečetili svatbou.

Manžel se od rodičů, kde mu patřily pouze jeho osobní věci, přistěhoval do mého bytu a začal žít jako dospělý člověk. Myslím, že mu to jenom prospělo a konečně se naučil rozhodovat o provozu domácnosti a ostatních věcech, které přísluší dospělým lidem.

Spolu se mnou vychovává mého syna, se kterým mají krásný kamarádský vztah. Samozřejmě, že jsem hodně přemýšlela a měla hodně strachu o tom, zda může takový vztah vydržet. Musím říci, že nezáleží na věku partnerů, ale na vzájemném porozumění a toleranci. Doufám, že se nám bude dařit i nadále.

Amidala


Milá Amidalo,
děkuji Vám za Váš příspěvek ze života a za potvrzení, že stejný věk není zárukou štěstí.

Věkový rozdíl

Máte partnera, který je starší?
A co na to okolí?
Závidí, rozčiluje se?

Nebo jste na zajíčky?

Proč odlišnost od "normálu" způsobuje komplikace?
 
Napište nám:
redakce@zena-in.cz

   
15.12.2005 - Láska a vztahy - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. [6] tanecnice [*]

  Mam kamaradku ,ktera je zasadne na starsi.V 16 se vyspala se 40letym muzem.pro me to v tu dobu bylo nepredstavitelne,a i dnes ^,11 let pote,to citim stejne.Mam rada upravene,stylove kluky i muze, ale sex s nekym o vic jak 6 let si neumim predstavit.Nejak citim,jejich cely zivot,tak dlouhy a jiny,jsou mi vzdaleni.
  Muj pritel je o 3.5 roku mladsi,a ja je citim-ty roky.Mam pocit,ze kazdy rok,stejne jako v prirode,je nezvratny,nenahraditelny;a z toho duvodu bych se starsim byt nemohla.

  superkarma: 0 15.12.2005, 17:57:25
 2. avatar
  [5] Jupíí [*]

  amidala

  superkarma: 0 15.12.2005, 13:45:45
 3. [4] apina [*]

  Mám o 6 let mladšího partnera. Vždy jsem měla mladší, ale ne cíleně. Prostě totak vyšlo. Jak stále tvrdím důležitá je chemie!!!!!!!!!!!!

  superkarma: 0 15.12.2005, 11:10:36
 4. [3] xenie [*]

  o věku to rozhodně není

  superkarma: 0 15.12.2005, 10:55:57
 5. avatar
  [1] kemy [*]

  superkarma: 0 15.12.2005, 10:46:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme