Byli dva, on a ona. Měli se rádi, na týden se sice rozešli, ale dali se zase dohromady a měli miminko. On zemřel a ona šla bydlet k jeho rodičům.

teh

Tenhle příběh je pravdivý. Jeho aktéry znám, ale změnil jsem jim jména.

Byli dva, Hana a Zbyněk. Měli se rádi. Jemu bylo  27, jí 24 let. Chodili spolu dva roky a přišla malá krize. Rozešli se na týden a pak se k sobě vrátili. Zjistili, že jeden druhému chybí. Za měsíc Hana zjistila, že je těhotná.

Naplánovali svatbu a těšili se. Stejně jako jejich rodiče. Zbyněk měl motorku. Jezdil na ní rád a hodně. Týden před svatbou se na ní zabil. Nedal přednost, přehlédl osobák a zaplatil za to.

Haně se zbořil svět, ale nosila jeho dítě. Zbyňkovi rodiče jí nabídli bydlení, měli v rodinném domku spoustu místa a chtěli mít synova potomka blízko sebe.

Narodil se chlapeček Zbyněk, a všichni si ho zamilovali. Díky tomu novému životu zapomněli na bolest ze zmařeného života.

Zbyňkovi rodiče děťátko milovali, bylo tak podobné jejich zemřelému synovi, ale chtěli mít jistotu, že je skutečně jeho. Citlivě Janu požádali, aby jim dovolila udělat genetické testy. Trochu se jí to dotklo, ale byla si jistá.  Rodiče testy zaplatili.

Přišel výsledek. Zbyněk není Zbyňkův. Křičeli na ni, jak je to možné. Zpočátku nevěděla, a pak jí to došlo.

Jak se na týden se Zbyňkem rozešla, šla s kámoškou na diskotéku. Potkala tam sympatického kluka, který ji balil. Před tím, ani po tom ho již nikdy neviděla. Vyspali se spolu, ale ona při tom myslela na Zbyňka. Hned další den Zbyňkovi zavolala a vrátili se k sobě. Ona ten úlet zcela vytěsnila z paměti.

Sbalila dítěti i sobě věci a s pláčem utekla z domu Zbyňkových rodičů.

Za jeden malý úlet tvrdě zaplatila. Nejen ona, ale i malý Zbyněk a Zbyňkovi rodiče. Ti přišli o syna i vnouče.

Je to normální, hodná a slušná holka.


Tento příběh jsem sepsal k dnešnímu tématu dne, kterým je: Co vám vzala, nebo dala nevěra.

  • Poznala jste díky nevěře toho pravého?
  • Vzala vám nevěra partnera?
  • Zachránila vám nevěra vztah?
  • Co vám vzala?
  • Co vám dala?

redakce@zena-in.cz

Nejzajímavější příspěvek odměním poukázkou do online sexshopu za 1 000 korun .

A pokud si to budete přát, vaši identitu nezveřejním.

Reklama