Manžel čtenářky Átéčko měl jistou snahu s výběrem oblečení ženě pomáhat. Ale nedopadlo to dobře, tak si dnes oblečení vybírá Átéčko sama a muž je spokojený...

Na čtenářce Átéčku nechává její manžel, výběr oblečení, které Átéčko nosí. A je s výběrem spokojený...


Do oblečení mi nemluví nikdo. Zpočátku měl manžel snahu mluvit mi do líčení: „nemusíš se malovat, sluší ti to když nejsi namalovaná“, nebo „kup si tohle, to ti bude slušet.“
Jenže já vím, co mi sluší a vím, jak vypadám nenamalovaná, takže se na takové a podobné věty jen usmívám a nekomentuji to.
Jednou jsem si koupila šaty, které se mu líbily. A líbily se jen jemu. A taky boty, které vybral.


Nejenže mi neslušela barva, protože mi nesluší žádný odstín hnědé, ale měly i příliš velký výstřih a já si musela koupit kovovou sponu, aby se výstřih ještě nerozevíral. Nevyhovoval mi ani materiál, takže jsem se se šaty brzy rozloučila, darovala jsem je i s boty kamarádce. Od té doby si vybírám oblečení sama, bez manžela. Nakonec se mu to, co si vyberu, líbí.

Átéčko

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 10. 2012: Kecá vám partner do šatníku?

Někteří chlapi jsou k oblečení svých drahých poloviček lhostejní, jiní jsou spokojení, ale najdou se i tací, kteří stále něco kritizují. Mě v dnešním tématu zajímá, jak je na tom ten váš chlap.

  • sperkyKecá vám do šatníku?
  • A posloucháte ho?
  • Na čem se shodnete a o co v oblékání bojujete?
  • Máte nějaký kousek oblečení partnerovi natruc?
  • V čem se partnerovi nejvíc líbíte?

Své příspěvky na toto módně-vztahové téma mi formou příběhů zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 10. 10. 2012 do 15.00 hodin. Jednu z přispěvatelek odměním krásným dárkem, totiž knížkou Laury McCabeové: Šperky z korálků a perel, díky níž se naučíte vyrábět krásné náhrdelníky, náramky a náušnice (vydalo nakladatelství iKAR). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Reklama