Cestování

To chce zapít!

Glo, glo, glo! Na zdraví! Krásné teplé víkendové počasí nahrává 7. ročníku Olomouckého pivního festivalu, který na dostihové dráze na Lazcích probíhá po celý prodloužený víkend, od dnešní středy do soboty 10. května.

Největší přehlídky piva v České republice se letos „aktivně“ zúčastní 25 českých i zahraničních pivovarů, včetně méně známých regionálních značek, jejichž produkty nejsou na našem trhu běžně v prodeji.

Podle Petra Spáleného z pořádající agentury Fest Promotion dojde letos k podstatnému rozšíření kulturního programu. Svou hudební produkci předvede například naše kapely Divokej Bill, Monika Načeva, Support Lesbiens, Ready Kirken, Kryštof, Fleret, Buty, Laura a její tygři, ale i slovenské formace No Name, Polemic a Peha či Němci Los Banditos.

Laura a její tygči

„Program nebude jen hudební,“ prozradil Ženě-in Petr Spálený. „Už popáté se během festivalu uskuteční setkání sběratelů pivních etiket a pivovarských suvenýrů (tácky, pivní sklenice), které je na programu v sobotu 10. května od 9 hodin. Většina plochy bude chráněná před eventuální nepřízní počasí zastřešením velkoprostorovými stany.“

„V porovnání s minulými ročníky, kdy se částka na kulturní program pohybovala okolo pěti set tisíc korun, letos disponujeme téměř trojnásobkem, tedy nejvyšším rozpočtem v historii slavností. Proto doufáme, že zvučná jména vystupujících kapel přilákají o pár tisíc lidí více než tomu bylo při vloni při premiéře festivalu na lazecké dostihové dráze,“ řekl Ženě-in Petr Spálený. Dodal, že hlavním cílem je rozhýbat stagnující návštěvnost.

Provozní doba festivalu:
Středa       14.00–24.00
Čtvrtek       10.00–24.00
Pátek         12.00–01.00
Sobota       09.00–24.00
Neděle     REKONVALESCENCE!

Cena celodenní vstupenky je na každý den 150 Kč.

Prvních 1500 návštěvníků dostane pivo zdarma!!!

   
07.05.2008 - Zahraničí - autor: Marie Šrámková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] femme [*]

    to zase bude v alejích nablito

    superkarma: 0 07.05.2008, 19:23:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme