Zdraví

Titan Strong pro vaše zuby


Kdo má krásné a zdravé zuby, vyjadřuje tím ochotu a schopnost pečovat o svůj vzhled. Pokud patříte k lidem, kterým na jejich vzhledu a zdraví záleží, jistě víte, že základem pro zdravé zuby a dásně je správná hygiena. Málokdo si ale uvědomuje, že velký význam má také naše životospráva! Zubům nejvíce škodí cukry, které se přeměňují na kyseliny poškozující zubní sklovinu. Pak už stačí jen krůček k tomu, aby se vytvořil zubní kaz. Laboratoře Vademecum společnosti Schwarzkopf & Henkel vyvinuly zubní pastu Vademecum Titan Strong, která při pravidelném používání posiluje zubní sklovinu a navíc vrací zubům jejich přírodní bělost.

Vademecum nyní přináší Titan Strong!

Nová zubní pasta Vademecum Titan Strong řeší problém oslabené zubní skloviny. K tomu dochází postupně nedostatečnou hygienou ústní dutiny, ale také nesprávnou životosprávou. Nová receptura s unikátní Denti-Repair technologií pomáhá oslabenou zubní sklovinu obnovit. Účinně tak přispívá k ochraně před zubním kazem.

Zubní pasta Vademecum Titan Strong obsahuje speciální nano částice. Tyto částice, ve spojení se slinami, jež obsahují vápník a fluorid, pomáhají na oslabených místech zubní skloviny budovat ochrannou vrstvu. Ta svým složením odpovídá složení zubu. Vademecum Titan Strong obsahuje bělicí křemičitý systém, který bezpečně odstraňuje barevné skvrny z povrchu zubů a navrací jim přirozenou bělost. Navíc vám tato zubní pasta díky výtažkům z máty dodá i příjemně svěží dech.  Doporučená maloobchodní cena je 39,90 Kč.

Portfolio Vademecum

·    Značka Vademecum nabízí široké portfolio produktů péče o zuby. Patří sem zubní pasty basic řady v balení 75 ml (varianty: Anti Cavity + Naturel, Anti Plaque + Eucalyptus, Perfection 3, Natural White) za doporučenou cenu 29,90 Kč a prémiové řady v balení 75 ml (varianty: Express White 10, Sensitive gums + Aloe Vera, 8 actions + 8 herbs) za doporučenou maloobchodní cenu 39,90 Kč. V sortimentu jsou dále zubní pasty v balení 125 ml (varianty: Anti Cavity + Naturel, Anti Plaque + Eucalyptus, Perfection 3, Natural White) za doporučenou cenu 39,90 Kč.

 • V nabídce Vademecum nechybí ani pasty pro děti Junior v oblíbených příchutích jahoda a jablko, které jsou speciálně vyvinuty pro péči o dětské zuby. Doporučená maloobchodní cena je 29,90 Kč.

 

 • Portfolio doplňuje Intenzivní bělící kúra Vademecum S.O.S White, která již za sedm dní viditelně vybělí vaše zuby. Doporučená maloobchodní cena je 169,90 Kč.
   
03.09.2007 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [2] monikaa [*]

  já si pravidelně bělím zuby u zubaře, je to lepší a jdou vidět více výsledky. Teď můžu vklidu jíst co chci aniž bych myslela na zežloutnutí zubů a právě proto můžu používat titanové pánve, které jsou ještě zdravé pro organismus.

  superkarma: 0 18.11.2010, 23:31:27
 2. [1] lojzik [*]

  na bělení zubů nejdu moc drasticky, stačí mi bělící pasta, ale zase to pak chce používat delší dobu a pravidelně. jsem zvyklá na chut Signalu, a přijde mi, že docela funguje.

  superkarma: 0 04.09.2007, 12:50:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme