Tissot slaví v letošním roce 160 let od svého vzniku. Hodinky této tradiční švýcarské značky spatřily poprvé světlo světa v roce 1853 ve švýcarském městečku Locle a již tehdy bylo zřejmé, že jejich věhlas překročí hranice země. V roce 1858 se objevily v Rusku, Severní a Latinské Americe. V současnosti překročily hranice více než 160ti států a našly tak své čestné místo na 5-ti kontintentech naší modré planety. Tissot se za celou dobu své evoluce stal všeobecně velmi dobře vnímanou a rozpoznatelnou značkou, která se těší oblibě.

tiss

Značku Tissot prověřil čas mnohem více než reklamní tvrzení. Tissot své hodinářské umění rozvíjí, zdokonaluje a přizpůsobuje aktuální době už od roku 1853. Úsilí, které bratři Tissotové vložili do svých hodinových strojků v malé dílně ve Švýcarských horách se vyplatilo. Dnes se hodinky nesoucí jejich jméno prodávají ve více než 160ti zemích světa. Speciální materiály, rozšířené funkce a pečlivé provedení detailů společně vytváří dostupný luxus. Značka Tissot patří do skupiny Swatch Group, která je největším výrobcem a distributorem hodinek. Jako oficiální časoměřič a partner FIBA, AFL, CBA, MotoGP, mistrovství světa v cyklistice, šermu a ledním hokeji chce Tissot nadále pokračovat v tradici a zachovat základní hodnoty, kterými jsou kvalitní provedení, preciznost, zavádění nových standardů.

Tissot Heritage Navigator – 24 časových zón

Model Tissot Heritage Navigator jsou moderní pánské hodinky ve vintage stylu. Splňují kritéria pro COSC certifikaci (Contrôle official Suisse des Chronomètres).  Díky svým časovým zónám přijdete všude vždy včas, ať budete kdekoli na světě. Navíc se můžete snadněji orientovat, kolik hodin je v jiných časových zónách, než ve které se právě nacházíte.

Vlastnosti

  • Swiss made
  • Automat, certifikace COSC
  • Leštěná ušlechtilá ocel
  • Safírové sklíčko s antireflexním povrchem
  • Vodotěsnost 30 m
  • Kožený řemínek z telecí kůže
  • Limitovaná edice

Cena 37 420,- Kč

Více informací najdete na stránkách www.minutacz.cz

Tissot – ve spojení s časem

Švýcarská hodinářská značka Tissot, se svým podpisem „zlepšovatele tradice“, je průkopníkem řemeslného zpracování a inovace od svého založení v roce 1853. Dnes je členem Swatch Group, největšího světového výrobce a distributora hodinek.
Inovace značky Tissot spočívá ve vývojí high-tech výrobků, speciálních materiálů a pokročilým funkcím. Jednou z nejznámějších modelových řad značky je dotyková řada T-Touch a T-Touch Expert s mnoha funkcemi, které jednoduše ovládáte pomocí dotykového displeje. Najdete mezi nimi také třeba výškoměr, počasí i kompas. 

Jako oficiální časomíra a partner MotoGP, FIBA, AFL, CBA, a Mistrovství světa v cyklistice, šermu a ledním hokeji se Tissot zavazuje respektovat tradici, což zvýrazňuje jeho základní hodnoty výkonu, preciznosti a nové standardy.

Od roku 1853 až k dnešním dnům Tissot neustále překvapuje a snaží se potěšit své příznivce inovací produktu. Od jeho prvních kapesních hodinek se dvěmi ciferníky až po revoluční technologii dotykové obrazovky T-Touch hodinek představil Tissot řadu prvenství, pokud jde o technologie materiálů a design – dokonce se objevily hodinky z kamene, dřeva a perly.

Reklama