tissŠvýcarská hodinářská značka Tissot, jejíž tradice sahá až do roku 1853, kdy bylo položeno první kolečko ke kolečku a vznikla tak nadčasová jemná hodinařina, jenž přináší radost všem milovníkům krásných a přesných časoměřičů. Její design a kvalitu si zamilovala řada slavných osobností – vlastními hodinkami Tissot se mohl pochlubit například Elvis Presley nebo nezapomenutelná Grace Kelly. Kdo by lépe uměl snoubit eleganci s funčkností a kvalitním strojkem než švýcarský, již 159-ti letý gigant?

Všem těm, kteří touží po kvalitních švýcarských hodinkách, ale přesto jejich srdce prahne po atraktivním a sofistikovaném designu, přináší firma Tissot modelovou řadu Couturier Lady.

Nový odstín Tissot Couturier Lady

Vlastnosti

 • Swiss made
 • Quartzový strojek
 • Safírové sklíčko, odolné proti oděru
 • 316L ušlechtilá chirurgická ocel
 • Vodotěsnost – 100 m (10 bar/330 ft)

CENA: 7.240,- Kč

tiss2

www.minutacz.cz

Černá verze s diamanty

Vlastnosti

 • Swiss made
 • Quartzový strojek
 • Safírové sklíčko, odolné proti oděru
 • 316L ušlechtilá chirurgická ocel
 • 36 Top Wesselton diamanty (na číselníku)
 • Vodotěsnost – 100 m (10 bar/330 ft)

CENA: 35.900,- Kč

tiss3

www.minutacz.cz

Ambasadoři a milovníci značky Tissot
V průběhu let se mnoho klíčových postav celosvětové scény může pochlubit vlastními hodinkami Tissot, včetně Sarah Bernhardt, Carmen Mirandy, Elvise Presleyho, Grace Kelly a Nelsona Mandely.
K dnešním ambasadorům značky patří například Tony Parker, profesionální basketbalový hráč, Nicky Hayden, mistr světa MotoGP, Michael Owen, mezinárodní fotbalista, Deepika Padukone, herečka a modelka, nebo také pilotka závodních vozů Danica Patrick.

Tissot – ve spojení s časem
Švýcarská hodinářská značka Tissot, se svým podpisem „zlepšovatele tradice“, je průkopníkem řemeslného zpracování a inovace od svého založení v roce 1853. Dnes je členem Swatch Group, největšího světového výrobce a distributora hodinek.
Inovace značky Tissot spočívá ve vývojí high-tech výrobků, speciálních materiálů a pokročilým funkcím. Jednou z nejznámějších modelových řad značky je dotyková řada T-Touch a T-Touch Expert s mnoha funkcemi, které jednoduše ovládáte pomocí dotykového displeje. Najdete mezi nimi také třeba výškoměr, počasí i kompas. 

Jako oficiální časomíra a partner MotoGP, FIBA, AFL, CBA, a Mistrovství světa v cyklistice, šermu a ledním hokeji se Tissot zavazuje respektovat tradici, což zvýrazňuje jeho základní hodnoty výkonu, preciznosti a nové standardy.

Od roku 1853 až k dnešním dnům Tissot neustále překvapuje a snaží se potěšit své příznivce inovací produktu. Od jeho prvních kapesních hodinek se dvěmi ciferníky až po revoluční technologii dotykové obrazovky T-Touch hodinek představil Tissot řadu prvenství, pokud jde o technologie materiálů a design – dokonce se objevily hodinky z kamene, dřeva a perly.

 

 

Reklama