Vánoce se blíží a tak nás opět čeká jedna noční můra v podobě generálního úklidu. Vše se musí lesknout a blýskat. Skryté kouty, vysoko položené police, boxy pod postelí a jiná místa nám neuniknou, vyženeme odtamtud prach a špínu. Vždyť krása Vánoc vynikne pouze ve skvěle uklizeném a vyleštěném bytě či domě. Generální úklid je pro mnohé z nás ovšem noční můrou. S novými moderními úklidovými prostředky to ale nemusí být tak hrozné.

úklid

Zde je pár tipů, které vám s úklidem pomohou.

Pořádně a od podlahy

úklidDřevěnou podlahu ALEX Protection Extra šetrně vyčistí. Navíc oživuje barvu a zabraňuje vysychání dřevěné podlahy, a tím předchází rozesychání a vzniku spár. Obsahuje lanolin a funkční silikony, které chrání dřevo proti vlhkosti a vytváří tak voděodolný efekt. Obnovuje vlastnosti, které dřevo postupně opotřebením ztrácí.

Doporučená MOC 113,90 Kč

úklidVyčistit podlahu a zbavit jí mikrobů v jednom kroku dokáže  SANYTOL Univerzální čistič na podlahy. Podlahy či větší plochy v domácnosti v jednom kroku vyčistí, zbaví mastnoty a navíc odstraní 99% bakterií, plísní a virů (včetně chřipkového viru). Neobsahuje chlór a proto je šetrný k povrchům i textiliím.

úklidDoporučená MOC 89 Kč

ALEX 2 v 1 z vás udělá královnu úklidu. Pochlubte se zářivým leskem vaší podlahy. Řada přípravků na podlahy Alex 2 v 1 čistí a leští v jednom kroku, nezanechává šmouhy a navíc velmi rychle schne. Můžete si vybrat hned z několika druhů podle typu podlahy.

Doporučená MOC 113,90 Kč

Spreje – účinná pomoc na malé i velké plochy

úklidNěkteré šikovné výrobky umožňují uklízet a dezinfikovat v jednom kroku. Příkladem jsou výrobky značky SANYTOL. SANYTOL Univerzální čistící sprej stačí nastříkat, setřít a místo je nejen zbavené prachu, ale také vydezinfikované. Na stolky, police, skříně, dveře, kliky, domácí spotřebiče, odpadkové koše, hračky, ale dokonce na matrace, koberce či úklidsedačky, je SANYTOL Univerzální čistič sprej vynikajícím pomocníkem. Spolehlivě vyčistí jednotlivé plochy a zbaví je bakterií, virů a plísní. SANYTOL Sprej kuchyně vyčistí a vydezinfikuje spolehlivě celou kuchyň, zbaví vás mastné špíny na sporáku, vyčistí a vydezinfikuje lednici, pracovní desku, jídelní stůl, poličky, šuplíky, dřez a jeho okolí nebo dokonce mikrovlnou troubu.

Doporučená MO cena 103,70 Kč

Utěrky – snadné, rychlé řešení

úklidPro menší plochy můžeme zvolit jednorázové SANYTOL Univerzální úklidčistící utěrky. Místa vyčistí a vydezinfikují. Jedním setřením máte hotovo. Neobsahují chlór, a proto jsou šetrné k povrchům.  Nyní i ve variantě antialergenní.

Doporučená MO cena 93,10 Kč, antialergenní varianta 99 Kč

Aerosoly – stále více oblíbené

Aerosoly Alex jsou moderním, rychlým způsobem, jak účinně zatočit s prachem. Alex Renovátor nábytku antistatický s přírodním výtažkem ze dřeva pečuje o nábytek a díky antistatickým složkám v receptuře zabraňuje úklidopětovnému usazování prachu a prodlužuje dobu, po kterou zůstává nábytek čistý. Špičková novinka Alex Renovátor nábytku extra péče je unikátní aerosol, který má tři funkce - čistí, chránní a pečuje o nábytek. Obnovuje jeho barvu a nábytek pak vypadá jako nový.

Doporučená MO cena za 400 ml je 95,30 Kč

úklidPro ty, kteří rádi používají k úklidu aerosoly s dezinfekcí se hodí SANYTOL Dezinfekční Univerzální Čistič 2v1. Čistído hloubky a zároveň dezinfikuje různé plochy a předměty v domácnosti. Lze jej použít jako čistič a dezinfekci v jednom nebo pouze jako dezinfekci již čistých ploch. Působí proti bakteriím, plísním a virům a tím pomáhá předcházet různým infekčním onemocněním.

Doporučená MOC 99 Kč

Pro lesk a renovaci nábytku

úklidNábytek naším celoročním užíváním trpí. Není tedy divu, že by občas zasloužil menší renovaci. Krém ALEX Renovátor nábytku extra péče je specialistou v péči o nábytek. Díky unikátním látkám a výtažkům ze dřeva povrch nábytku renovuje, dokonce dokáže překrýt i drobnější škrábance. Příjemně se roztírá a nezanechává mastný povlak. Oživuje přirozenou barvu a zvyšuje lesk.

Doporučená MOC 79 Kč

Šikovných pomocníků, kteří Vám pomohou s úklidem je nepřeberné množství, stačí si jen vybrat. Uvidíte, že předvánoční úklid nemusí být tak velkou noční můrou a že bude stačit pár hodin a vše bude perfektně čisté, lesklé a svátečně zářivé.

www.sanytol.cz

Reklama